sacro-online-aktualnosc-690x380.png
Pasaż handlowy sacroexpo.online

Sacroexpo.online - sposób na udany biznes!

07 lipca 2020
Intuicyjny panel administracyjny, szeroka oferta produktów w promocyjnych cenach oraz najświeższe aktualności branżowe, to tylko kilka z zalet nowo powstałego pasażu handlowego sacroexpo.online.

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO od wielu lat stanowi wartościowe spotkanie branży sakralnej. Wydarzenie jest stale udoskonalane, aby miało realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój wielu firm. W celu budowania i utrzymywania kontaktu z klientami, organizatorzy targów SACROEXPO stworzyli narzędzie, jakim jest pasaż handlowy sacroexpo.online. Platforma jest odpowiedzią na oczekiwania Wystawców – każdy może wybrać pakiet sprzedażowy adekwatny do swoich potrzeb. Rozwiązanie stanowi również dodatkową formę promocji - umożliwia zaprezentowanie bogatej oferty produktów, dotarcie do szerokiego grona klientów oraz wzmocnienie pozycjonowania swojej marki w internecie.

Intuicyjny panel administracyjny, podział na strefę wystawcy i kupującego oraz dbałość o jakość udostępnianego asortymentu zapewnia najwyższy komfort użytkowania pasażu handlowego sacroexpo.online. W ofercie produktów znajduje się szeroki wybór dewocjonaliów (m.in. różańce, stuły, krzyżyki, modlitewniki, święte obrazy i figurki) w promocyjnych cenach. Klienci pasażu mogą uzyskać również najświeższe aktualności branżowe.

Zachęcamy wszystkich Wystawców targów SACROEXPO do rejestracji i umieszczania swoich produktów w pasażu handlowym sacroexpo.online!

(MCh)

Polecane aktualności
15 maja 2020
Henryk Jagodziński – kapłan pochodzący z parafii Małogoszcz, został mianowany przez papieża Franciszka Nuncjuszem Apostolskim w Ghanie i arcybiskupem tytularnym Limosano. To pierwsze tego typu wyróżnienie w diecezji kieleckiej.
10 czerwca 2020
Tegoroczne święto Bożego Ciała jest wyjątkowe, ponieważ towarzyszy mu bardzo długa historia oraz okrągły jubileusz w Polsce. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, Kościół katolicki obchodzi w czwartek, jedenastego dnia po Zesłaniu Ducha Świętego.
06 lipca 2020
We wrześniu 2012 roku laureatem medalu Per Artem ad Deum został Ennio Morricone - światowej sławy kompozytor, twórca genialnej muzyki filmowej oraz dyrygent. Odejście takiej legendy to wielka strata dla całego świata muzyki.
07 lipca 2020
Kryzys związany z pandemią koronawirusa dotknął również Piekarni Charistia, która musiała podejmować niezbędne działania, aby przetrwać na rynku. Pomimo trudnej sytuacji, nie tylko nie zaprzestali działalności, ale nawet wprowadzili nowości, które zaprezentują podczas targów SACROEXPO.
10 lipca 2020
Już ponad 120 firm zadeklarowało swój udział w tegorocznej edycji targów SACROEXPO. Szeroka oferta produktów sakralnych, niezwykła atmosfera i religijno-duchowy charakter spotkania, to kilka z elementów, które czynią święto branży sakralnej w Targach Kielce wyjątkowym.
10 lipca 2020
Mleczne cukierki z miękkim, ciągliwym nadzieniem. W taki sposób można określić jedne z najbardziej popularnych i lubianych słodyczy - krówki. Podczas 21. edycji targów SACROEXPO, jak co roku będą obecne Boże Krówki.
31 lipca 2020
W tegorocznej edycji targów SACROEXPO swój udział zadeklarowało wiele firm z różnorodną ofertą produktów sakralnych. Podczas wystawy nie zabraknie również tak ważnej instytucji jaką jest Prima Porta.
05 sierpnia 2020
Najwyższej jakości świece parafinowe, klosze w kilku kolorach oraz innowacyjny bezsadzowy system – te i wiele innych produktów zostanie zaprezentowanych podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy