Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
sacro-online-aktualnosc-690x380.png
Pasaż handlowy sacroexpo.online

Sacroexpo.online - sposób na udany biznes!

07 lipca 2020
Intuicyjny panel administracyjny, szeroka oferta produktów w promocyjnych cenach oraz najświeższe aktualności branżowe, to tylko kilka z zalet nowo powstałego pasażu handlowego sacroexpo.online.

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO od wielu lat stanowi wartościowe spotkanie branży sakralnej. Wydarzenie jest stale udoskonalane, aby miało realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój wielu firm. W celu budowania i utrzymywania kontaktu z klientami, organizatorzy targów SACROEXPO stworzyli narzędzie, jakim jest pasaż handlowy sacroexpo.online. Platforma jest odpowiedzią na oczekiwania Wystawców – każdy może wybrać pakiet sprzedażowy adekwatny do swoich potrzeb. Rozwiązanie stanowi również dodatkową formę promocji - umożliwia zaprezentowanie bogatej oferty produktów, dotarcie do szerokiego grona klientów oraz wzmocnienie pozycjonowania swojej marki w internecie.

Intuicyjny panel administracyjny, podział na strefę wystawcy i kupującego oraz dbałość o jakość udostępnianego asortymentu zapewnia najwyższy komfort użytkowania pasażu handlowego sacroexpo.online. W ofercie produktów znajduje się szeroki wybór dewocjonaliów (m.in. różańce, stuły, krzyżyki, modlitewniki, święte obrazy i figurki) w promocyjnych cenach. Klienci pasażu mogą uzyskać również najświeższe aktualności branżowe.

Zachęcamy wszystkich Wystawców targów SACROEXPO do rejestracji i umieszczania swoich produktów w pasażu handlowym sacroexpo.online!

(MCh)

Polecane aktualności
29 września 2020
Od ponad 15 lat Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO towarzyszy loteria dla wszystkich osób konsekrowanych, w której nagrodą jest udział w pielgrzymce. 
29 września 2020
Prawosławny Arcybiskup Przemyski i Gorlicki Najprzewielebniejszy Paisjusz w Targach Kielce wręczył wyróżnienia wystawcom, którzy zostali docenieni za wkład w życie religijne
29 września 2020
Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych, to jedno z wydarzeń towarzyszących Wystawie SACROEXPO. Spotkanie przygotowane zostało przez Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce.
28 września 2020
Kultura to nie tylko przedstawienia teatralne, wyjścia do muzeum czy uczestnictwo w koncertach. Kultura ma wiele wymiarów – a każdy z nich został dotknięty przez pandemię COVID-19. O dylematach dziedzictwa z księdzem Rafałem Dudałą rozmawiają ludzie kultury i sztuki.
28 września 2020
Świętu branży sakralnej towarzyszą merytoryczne spotkania połączone z wartościowymi dyskusjami. Od 10 lat w Targach Kielce odbywają się spotkania służące szkoleniu sekretarzy i ekonomów zakonnych.
28 września 2020
Podczas tegorocznych targów Sacroexpo po raz 16 wręczono wyróżnienia Per Arte Ad Deum. Wśród laureatów znaleźli się Paweł Łukaszewski, Jerzy Jan Skąpski oraz Leszek Sosnowski.
28 września 2020
Podczas otwarcia tegorocznych targów Sacroexpo roku dość nietypowo, podczas jednej uroczystości powitano gości, wręczono wyróżnienia Targów Kielce, a także, już po raz 16 przyznano nagrody PER ARTEM AD DEUM.
28 września 2020
Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO została otwarta po raz 21. Na tegoroczną ekspozycję składa się prezentacja blisko 180 firm z Polski, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Chorwacji, Czech i Stanów Zjednoczonych
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy