DSC-0099.JPG
Oświetlenia wnętrz sakralnych od firmy Fenice.

Rzucają światło na piękno przestrzeni sakralnej

12 maja 2022
Firma Fenice – kolejny Wystawca tegorocznej Wystawy Sacroexpo posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oświetlenia wnętrza świątyni. Zapraszamy na stoisko nr E-28, gdzie poznacie ofertę studia oświetleniowego.

Misją studia oświetleniowego Fenice jest dbałość o piękno w przestrzeni sakralnej. Do tego celu niezbędne jest dobranie odpowiedniego oświetlenia wnętrza świątyni. Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz dostarczaniu rozwiązań potrzebnych do oświetlenia. Wśród oferowanych marek są: włoskie, hiszpańskie oraz wiodących producentów z Polski.

Lista dotychczasowych realizacji firmy Fenice jest bardzo długa. Są to m.in.: Parafia św. Marcina w Kołobrzegu, Parafia św. Jana Ewangelisty w Łodzi, Archikatedra Poznańska św. ap. Piotra i Pawła, Parafia MB Jasnogórskiej w Szczecinie oraz Parafia św. Józefa w Radomiu.

Z ofertą Fenice będzie można zapoznać się już od 6 do 8 czerwca 2022 roku podczas Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo.

Wstęp bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

 

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.