Wh2q2557-20190608-TargiKielce-IFRE.jpg

Rywalizacja drużyn OSP na KIELCE IFRE-EXPO 2023

01 czerwca 2023
Drużyny OSP wciąż mogą zgłaszać swój udział w zawodach organizowanych dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej podczas Targów Kielce IFRE-EXPO. Na najlepszych strażaków ochotników czekają atrakcyjne nagrody.

Zawody mające na celu popularyzowanie sportu w jednostkach OSP oraz sprawdzenie sprawności strażaków, odbędą się w ostatnim dniu Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO w sobotę 17 czerwca. 

 

Pliki do pobrania

 

 

 

Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe:

  • I miejsce:

dwa komplety umundurowania strażaka, w tym: Hełm DRAGON HT 05, osłona karku Nomex, kolor do wyboru: biały, czerwony lub Hi-Vis Lumi, przyłbica przezroczysta, Latarka nahełmowa do HT05 ATEX, Rękawice Angel EVO, Buty Red Fighter, Bluza Brubeck z długim rękawem PROTECT LS13820, Spodnie Brubeck PROTECT LE12310, o łącznej wartości 5 500,00 zł brutto.   

  • II miejsce:

dwa komplety umundurowania strażaka, w tym: Hełm DRAGON HT 05, osłona karku Nomex, kolor biały, czerwony lub Hi-Vis Lumi, przyłbica przezroczysta, Latarka nahełmowa do HT05 ATEX, Spodnie Brubeck PROTECT LE12310, Bluza Brubeck z długim rękawem PROTECT LS13820, Rękawice Blaze EVO, o łącznej wartości 4 500,00 zł brutto.  

  • III miejsce:

dwa komplety umundurowania strażaka, w tym: Spodnie Brubeck PROTECT LE12310, Bluza Brubeck z krótkim rękawem SS10980, Buty Red Fighter, Rękawice Blaze EVO, o łącznej wartości 3 500,00 brutto zł.

Współorganizatorem zawodów dla drużyn OSP jest firma KADIMEX.

Polecane aktualności
17 czerwca 2023
Przez cały dzień strażacy zawodowi Państwowej Straży Pożarnej rywalizowali w zawodach na Najtwardszego Strażaka. Około 70 zawodników musiało zmierzyć się z wymagającym torem i pokonać kilka przygotowanych przeszkód.
16 czerwca 2023
Po raz pierwszy podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO wręczono nagrody wystawcom targów za prezentowane produkty i najbardziej atrakcyjny styl wystąpienia targowego. Targi potrwają do soboty, 17 czerwca.
16 czerwca 2023
Wszystkie jednostki straży pożarnej mają być wyposażone w ambulans, a załoga przygotowana do udzielania pomocy – o ważnym zmianach strażacy dyskutowali w czasie konferencji Komendy Głównej PSP w Centrum Kongresowym Targów Kielce.  
15 czerwca 2023
Widowiskowa akcja przygotowana przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej rozpoczęła dynamiczne pokazy, jakie przez trzy dni odbywać się będą podczas targów IFRE-EXPO. W ich trakcie można zobaczyć codzienną pracę strażaków oraz pomocnych w służbie czworonogów w różnych sytuacjach zagrożenia życia.
15 czerwca 2023
IV Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO wystartowały! W oficjalnym otwarciu imprezy udział wzięła kadra dowódcza Państwowej Straży Pożarnej, przedstawiciele komend wojewódzkich i miejskich, ale też ochotniczych straży pożarnych z całej Polski oraz licznie przybyli goście.
09 czerwca 2023
Fundacja weźmie udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO podczas dwóch pierwszych dni wystawy - w czwartek i piątek (15-16  czerwca). A co przygotowali dla zwiedzających w tym roku?
05 czerwca 2023
Firma Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów Przemysław Ładziński specjalizuje się w produkcji lekkich i średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Co jeleniogórska grupa pokaże podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO? Odpowiedź już 15 czerwca!
05 czerwca 2023
Firma istnieje na polskim rynku od 2008 roku. Poprzez lata swojej działalności zyskała wiedzę i doświadczenie, tworząc specjalistyczny sklep zajmujący się kompleksową sprzedażą sprzętu strażackiego, przeciwpożarowego, BHP oraz sprzętu ratownictwa medycznego. Odwiedźcie stoiska ARPAPOL podczas Targów Ifre-Expo.