image00003.jpeg
Nagrody targów KIELCE IFRE - EXPO przyznane!

Gala wręczenia nagród KIELCE IFRE-EXPO za nami. Nagrody targowe, wyróżnienia specjalne oraz nagrody Top Design trafiły do wybranych firm!

16 czerwca 2023
Po raz pierwszy podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO wręczono nagrody wystawcom targów za prezentowane produkty i najbardziej atrakcyjny styl wystąpienia targowego. Targi potrwają do soboty, 17 czerwca.

Nagrody KIELCE IFRE-EXPO, za produkty prezentowane na targach otrzymały następujące firmy:

  • BOGDAN GIL z Bielska-Białej za wąż tłoczny FOREST
  • MindMade | GRUPA WB z Warszawy za Mobilne Centrum Zarządzania Kryzysowego i Łączności Dyspozytorskiej
  • AEDMAX.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z Sokołowa za TRAUMAKIT PRO Modułowy Zestaw R1 - URAZOWY

Wyróżnienie specjalne Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej trafiło do „SUPRON 1 z Olkusza za kominiarkę barierową Eagle FR PREVENT

W trakcie uroczystej gali wręczono również wyróżnienia i nagrody za aranżację stoisk targowych oraz sposób prezentacji.

Wyróżnienia Top Design za atrakcyjny styl wystąpienia targowego otrzymała:

  • firma BEZALIN z Bielska-Białej
  • firma BOGDAN GIL z Bielska-Białej
  • firma DEVA Poland z Cieszyna

Nagrody Top Design za przygotowane z klasą i  rozmachem wystąpienie targowe przyznano firmie FIRE-MAX z Warszawy.

Nagrody Top Design  za elegancką i kompleksową prezentację targową przygotowaną na wysokim poziomie otrzymały następujące firmy: ARIES POWER EQUIPMENT z Warszawy, Brandbull International Oddział w Polsce z Kalisza, LUXECASTING POLAND BODTECH z Wodzisławia Śląskiego.

Doceniono również firmę KADIMEX, która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia.

/MSi/

 

Polecane aktualności
17 czerwca 2023
Przez cały dzień strażacy zawodowi Państwowej Straży Pożarnej rywalizowali w zawodach na Najtwardszego Strażaka. Około 70 zawodników musiało zmierzyć się z wymagającym torem i pokonać kilka przygotowanych przeszkód.
16 czerwca 2023
Wszystkie jednostki straży pożarnej mają być wyposażone w ambulans, a załoga przygotowana do udzielania pomocy – o ważnym zmianach strażacy dyskutowali w czasie konferencji Komendy Głównej PSP w Centrum Kongresowym Targów Kielce.  
15 czerwca 2023
Widowiskowa akcja przygotowana przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej rozpoczęła dynamiczne pokazy, jakie przez trzy dni odbywać się będą podczas targów IFRE-EXPO. W ich trakcie można zobaczyć codzienną pracę strażaków oraz pomocnych w służbie czworonogów w różnych sytuacjach zagrożenia życia.
15 czerwca 2023
IV Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO wystartowały! W oficjalnym otwarciu imprezy udział wzięła kadra dowódcza Państwowej Straży Pożarnej, przedstawiciele komend wojewódzkich i miejskich, ale też ochotniczych straży pożarnych z całej Polski oraz licznie przybyli goście.
09 czerwca 2023
Fundacja weźmie udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO podczas dwóch pierwszych dni wystawy - w czwartek i piątek (15-16  czerwca). A co przygotowali dla zwiedzających w tym roku?
05 czerwca 2023
Firma Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów Przemysław Ładziński specjalizuje się w produkcji lekkich i średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Co jeleniogórska grupa pokaże podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO? Odpowiedź już 15 czerwca!
05 czerwca 2023
Firma istnieje na polskim rynku od 2008 roku. Poprzez lata swojej działalności zyskała wiedzę i doświadczenie, tworząc specjalistyczny sklep zajmujący się kompleksową sprzedażą sprzętu strażackiego, przeciwpożarowego, BHP oraz sprzętu ratownictwa medycznego. Odwiedźcie stoiska ARPAPOL podczas Targów Ifre-Expo.
01 czerwca 2023
Drużyny OSP wciąż mogą zgłaszać swój udział w zawodach organizowanych dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej podczas Targów Kielce IFRE-EXPO. Na najlepszych strażaków ochotników czekają atrakcyjne nagrody.