Zdjecie-3.png

Oferta firmy ARPAPOL podczas Targów Ifre-Expo

05 czerwca 2023
Firma istnieje na polskim rynku od 2008 roku. Poprzez lata swojej działalności zyskała wiedzę i doświadczenie, tworząc specjalistyczny sklep zajmujący się kompleksową sprzedażą sprzętu strażackiego, przeciwpożarowego, BHP oraz sprzętu ratownictwa medycznego. Odwiedźcie stoiska ARPAPOL podczas Targów Ifre-Expo.

Firma ARPAPOL jest generalnym dystrybutorem na Polskę producenta armatury pożarniczej z USA firmy TFT i francuskiej firmy Boche oraz dystrybutorem marki 3M Scott Fire & Safety. W ofercie ARPAPOL znajdują się wiodące produkty takie jak:

Prądownice z serii G-Force od Task Force Tips to najwyższej klasy sprzęt, który wyróżnia się spośród innych prądownic innowacyjnym zaworem ślizgowym gwarantując w ten sposób płynność działania i nie zaburzony przepływ. Prądownice cechuje ergonomia. Występują dwie wersje z uchwytem górnym i spustem dolnym oraz 3 rodzaje pyszczków:

  • Grip Cut, metalowe zęby (stałe)
  • Stałe, odporne na łamliwość zęby z twardej gumy
  • Obrotowa turbinka ze stali nierdzewnej- TURBO

Zdjecie-1.png [3.45 MB]

Istnieje możliwość zamontowania nakładki do wytwarzania piany średniej i ciężkiej, które są wykonane z wytrzymałego polietylenu odpornego na promienie UV, stali nierdzewnej oraz aluminium. 

Profesjonale buty strażackie LOXO 7 to obuwie specjalne wykonane ze skóry naturalnej, wyposażone w specjalny system wiązania BOA, pozwalający na szybkie i precyzyjne dopasowanie buta się do kształtu nogi użytkownika. Dodatkowe atuty takie jak atermiczny podnosek, membrana sympatex, ochrona kostki, izolacja termiczna to bezpieczeństwo przy maksymalnym komforcie użytkowania!  

Zdjecie-2.png [4.13 MB]

Aparaty powietrzne  3M Scott Fire & Safety zostały zaprojektowane dla ratowników profesjonalnych jednostek ratowniczo-gaśniczych i oferuje niezrównaną skuteczność działania oraz komfort użytkowania dzięki regulowanej płycie tylnej oraz ruchomemu pasowi biodrowemu. Aparaty cechuje wysoka wydajność,  trwałość i nowoczesność czego przykładem jest maska z wbudowaną kamerą termowizyjna, która łączy lekką kamerę i wyświetlacz wbudowany w maskę strażaka.

Arpapol-LOGO.png [18.36 KB]

Polecane aktualności
17 czerwca 2023
Przez cały dzień strażacy zawodowi Państwowej Straży Pożarnej rywalizowali w zawodach na Najtwardszego Strażaka. Około 70 zawodników musiało zmierzyć się z wymagającym torem i pokonać kilka przygotowanych przeszkód.
16 czerwca 2023
Po raz pierwszy podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO wręczono nagrody wystawcom targów za prezentowane produkty i najbardziej atrakcyjny styl wystąpienia targowego. Targi potrwają do soboty, 17 czerwca.
16 czerwca 2023
Wszystkie jednostki straży pożarnej mają być wyposażone w ambulans, a załoga przygotowana do udzielania pomocy – o ważnym zmianach strażacy dyskutowali w czasie konferencji Komendy Głównej PSP w Centrum Kongresowym Targów Kielce.  
15 czerwca 2023
Widowiskowa akcja przygotowana przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej rozpoczęła dynamiczne pokazy, jakie przez trzy dni odbywać się będą podczas targów IFRE-EXPO. W ich trakcie można zobaczyć codzienną pracę strażaków oraz pomocnych w służbie czworonogów w różnych sytuacjach zagrożenia życia.
15 czerwca 2023
IV Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO wystartowały! W oficjalnym otwarciu imprezy udział wzięła kadra dowódcza Państwowej Straży Pożarnej, przedstawiciele komend wojewódzkich i miejskich, ale też ochotniczych straży pożarnych z całej Polski oraz licznie przybyli goście.
09 czerwca 2023
Fundacja weźmie udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO podczas dwóch pierwszych dni wystawy - w czwartek i piątek (15-16  czerwca). A co przygotowali dla zwiedzających w tym roku?
05 czerwca 2023
Firma Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów Przemysław Ładziński specjalizuje się w produkcji lekkich i średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Co jeleniogórska grupa pokaże podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO? Odpowiedź już 15 czerwca!
01 czerwca 2023
Drużyny OSP wciąż mogą zgłaszać swój udział w zawodach organizowanych dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej podczas Targów Kielce IFRE-EXPO. Na najlepszych strażaków ochotników czekają atrakcyjne nagrody.