enex24-register-540x460-pl.png
Zarejestruj swój udział w targach Enex.

Ruszyła rejestracja na targi Enex! Podczas 26. edycji wydarzenia jeszcze więcej nowości, konkursów i niespodzianek

06 października 2023
Już po raz 26. miłośnicy energooszczędnych i ekologicznych technologii z sektora OZE spotkają się w Kielcach! Od 7 do 8 lutego w Targach Kielce będzie można m.in. poznać najnowsze rozwiązania branży energetycznej, przetestować działanie samochodów elektrycznych czy spotkać najbardziej znanych Youtuberów OZE. Już można zarejestrować swój udział.

Swoją obecność w 26. edycji targów Enex zadeklarowały wiodące firmy z sektora OZE, które zaprezentują najnowsze osiągnięcia branży m.in. nowe modele inwerterów i pomp ciepła, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, wielkoskalowe magazyny energii, nowoczesne systemy fotowoltaiczne czy wiele innych.

Program spotkania branży energetycznej w Targach Kielce wypełnią liczne konferencje, fora i branżowe spotkania. Tradycją Enexu stały się już wydarzenia takie jak: Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii Solar+ oraz Forum Pomp Ciepła, a także konferencja Energia PL. Odwiedzający targi będą mogli wybrać się do Miasta OZE – wielkiej strefy wystawienniczej organizowanej przez redakcję GLOBEnergia. To właśnie tam będzie można zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wiodących firm w branży oferujących najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku. Nie zabraknie tam również premier produktowych najnowszych rozwiązań OZE, a także gier i konkursów z cennymi nagrodami.

W Strefie Elektromobilności prezentowane będą najnowsze modele aut elektrycznych, hybrydowych, a nawet wodorowych. Chętni będą mogli również skorzystać z jazdy testowej niektórymi z elektryków. Fani elektromobilności oraz wszelkich kwestii dot. odnawialnych źródeł energii właśnie na targach Enex spotkają najbardziej znanych Youtuberów, których pasją  są nowoczesne technologie służące oszczędności energii i mające pozytywny wpływ na środowisko.

Rejestracja na targi jest możliwa poprzez stronę: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

Do zobaczenia podczas 26. edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce. Partnerem strategicznym targów została firma Fronius Polska.

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.