kids time 2019 - bp 06.jpg
Zapraszamy do odwiedzenia rosyjskich firm podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME 2020

Rosyjski akcent na wystawie KIDS’ TIME

06 lutego 2020

Podczas tegorocznych targów rosyjskie produkty będzie można obejrzeć na stoiskach w halach A i B. W programie targów znalazła się również wizyta przedstawicieli rosyjskich i ukraińskich sieci handlowych.

KIDS’ TIME 2020 upłynie pod znakiem polsko-rosyjskiej współpracy. Na stoisku B-87 będzie można zapoznać się z ofertą przedsiębiorców z Obwodu Kirovskiego, odwiedzających targi w ramach programu wsparcia eksportu przy udziale ANO "Kirov Region Export Promotion Center". Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z przedstawicielami rosyjskiej branży produktów dla matki i dziecka będą mogli na stoisku B-87 zapoznać się z ofertą firm: DETSKAYA1, DRAW WITH LIGHT, FREEZE LIGHT, MINIVINI, NATURA BOTANICA, SHOESLEL, StepheleBeart, TECHINCOM-PLUS specjalizujących się w produkcji zabawek, odzieży i butów.

Zainteresowanych ortopedycznymi dywanikami dla dzieci zapraszamy do hali A. Na stoisku A-24 dostępne będą produkty firmy LLC LiderPolymer, zaś  meble dziecięce oferować będzie firma PARMA furniture factory z Obwodu Permskiego (B-102)

Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska producenta odzieży firmy MIATEX (B-79). Firmom zainteresowanym udziałem w rosyjskich targach dziecięcych informacji udzielać będą przedstawiciele Mir Detstva na stoisku B-43.

Podczas targów odbędzie się także kolejna edycja polsko-rosyjskiego okrągłego stołu. Poniżej program wydarzenia:

10:30 Powitanie uczestników

10:35 "Wymiana Wschód - Zachód" - panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli  firm Zetom, Hamilton, Komag

11:20 Tatiana Butskaya (Prezes Stowarzyszenia Producentów i Konsumentów Artykułów Dziecięcych oraz Usług, organizator konkursu na najlepszy produkt "Wybór Rodziców") "Nowe możliwości dla producentów na rynkach lokalnych i eksportu"

11:45 Przerwa

12:00  Elena Pismenskaya (Fashion Retail) - "Rynek odzieży dziecięcej Polska-Rosja - wzajemne drogi rozwoju. Synergia mody polskiej i rosyjskiego na rynku odzieży dziecięcej"

12:20 Walentyna Jakuszewa (kierownik wydział ds. podróży i pokoi dziecięcych, firma Ozon.ru) "Schemat pracy z dostawcami - marketplace, crossboarding".

12:40 Elena Poglazova (Zastępca dyrektora ANO Centrum Wsparcia Eksportu) - Prezentacja uczestników stoiska narodowego "Wyprodukowano w Kirowie"

12:50 Panel dyskusyjny

13:15 Zakończenie spotkania

Zapraszamy do odwiedzenia rosyjskich firm podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME już od 19 do 21 lutego 2020 roku.

(MB)

           

 

Polecane aktualności
20 lutego 2020
Pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka zakończyła uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych produktów. Docenione zostały także stoiska.
20 lutego 2020
Prestiżowe nagrody portalu zabawkowicz.pl rozdane podczas targów KIDS' TIME 2020
20 lutego 2020
Podczas tegorocznej edycji KIDS' TIME Targi Kielce goszczą dziennikarzy z Norwegii, Rosji, Włoch, Niemiec, Szwecji, Anglii, USA i Turcji
20 lutego 2020
KIDS' TIME to jedna z najważniejszych na świecie wystaw branży dziecięcej. Tutaj każdego roku, swoje produkty prezentują najwięksi gracze sektora zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych.
20 lutego 2020
Wprowadzanie wyrobów dla dzieci na rynek polski było głównym tematem debaty polsko-rosyjskiej w ramach forum biznesu
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy