kids time 2019 - bp 06.jpg
Zapraszamy do odwiedzenia rosyjskich firm podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME 2020

Rosyjski akcent na wystawie KIDS’ TIME

06 lutego 2020

Podczas tegorocznych targów rosyjskie produkty będzie można obejrzeć na stoiskach w halach A i B. W programie targów znalazła się również wizyta przedstawicieli rosyjskich i ukraińskich sieci handlowych.

KIDS’ TIME 2020 upłynie pod znakiem polsko-rosyjskiej współpracy. Na stoisku B-87 będzie można zapoznać się z ofertą przedsiębiorców z Obwodu Kirovskiego, odwiedzających targi w ramach programu wsparcia eksportu przy udziale ANO "Kirov Region Export Promotion Center". Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z przedstawicielami rosyjskiej branży produktów dla matki i dziecka będą mogli na stoisku B-87 zapoznać się z ofertą firm: DETSKAYA1, DRAW WITH LIGHT, FREEZE LIGHT, MINIVINI, NATURA BOTANICA, SHOESLEL, StepheleBeart, TECHINCOM-PLUS specjalizujących się w produkcji zabawek, odzieży i butów.

Zainteresowanych ortopedycznymi dywanikami dla dzieci zapraszamy do hali A. Na stoisku A-24 dostępne będą produkty firmy LLC LiderPolymer, zaś  meble dziecięce oferować będzie firma PARMA furniture factory z Obwodu Permskiego (B-102)

Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska producenta odzieży firmy MIATEX (B-79). Firmom zainteresowanym udziałem w rosyjskich targach dziecięcych informacji udzielać będą przedstawiciele Mir Detstva na stoisku B-43.

Podczas targów odbędzie się także kolejna edycja polsko-rosyjskiego okrągłego stołu. Poniżej program wydarzenia:

10:30 Powitanie uczestników

10:35 "Wymiana Wschód - Zachód" - panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli  firm Zetom, Hamilton, Komag

11:20 Tatiana Butskaya (Prezes Stowarzyszenia Producentów i Konsumentów Artykułów Dziecięcych oraz Usług, organizator konkursu na najlepszy produkt "Wybór Rodziców") "Nowe możliwości dla producentów na rynkach lokalnych i eksportu"

11:45 Przerwa

12:00  Elena Pismenskaya (Fashion Retail) - "Rynek odzieży dziecięcej Polska-Rosja - wzajemne drogi rozwoju. Synergia mody polskiej i rosyjskiego na rynku odzieży dziecięcej"

12:20 Walentyna Jakuszewa (kierownik wydział ds. podróży i pokoi dziecięcych, firma Ozon.ru) "Schemat pracy z dostawcami - marketplace, crossboarding".

12:40 Elena Poglazova (Zastępca dyrektora ANO Centrum Wsparcia Eksportu) - Prezentacja uczestników stoiska narodowego "Wyprodukowano w Kirowie"

12:50 Panel dyskusyjny

13:15 Zakończenie spotkania

Zapraszamy do odwiedzenia rosyjskich firm podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME już od 19 do 21 lutego 2020 roku.

(MB)

           

 

Polecane aktualności
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy