Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
kids time 2019 - bp 06.jpg
Zapraszamy do odwiedzenia rosyjskich firm podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME 2020

Rosyjski akcent na wystawie KIDS’ TIME

06 lutego 2020

Podczas tegorocznych targów rosyjskie produkty będzie można obejrzeć na stoiskach w halach A i B. W programie targów znalazła się również wizyta przedstawicieli rosyjskich i ukraińskich sieci handlowych.

KIDS’ TIME 2020 upłynie pod znakiem polsko-rosyjskiej współpracy. Na stoisku B-87 będzie można zapoznać się z ofertą przedsiębiorców z Obwodu Kirovskiego, odwiedzających targi w ramach programu wsparcia eksportu przy udziale ANO "Kirov Region Export Promotion Center". Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z przedstawicielami rosyjskiej branży produktów dla matki i dziecka będą mogli na stoisku B-87 zapoznać się z ofertą firm: DETSKAYA1, DRAW WITH LIGHT, FREEZE LIGHT, MINIVINI, NATURA BOTANICA, SHOESLEL, StepheleBeart, TECHINCOM-PLUS specjalizujących się w produkcji zabawek, odzieży i butów.

Zainteresowanych ortopedycznymi dywanikami dla dzieci zapraszamy do hali A. Na stoisku A-24 dostępne będą produkty firmy LLC LiderPolymer, zaś  meble dziecięce oferować będzie firma PARMA furniture factory z Obwodu Permskiego (B-102)

Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska producenta odzieży firmy MIATEX (B-79). Firmom zainteresowanym udziałem w rosyjskich targach dziecięcych informacji udzielać będą przedstawiciele Mir Detstva na stoisku B-43.

Podczas targów odbędzie się także kolejna edycja polsko-rosyjskiego okrągłego stołu. Poniżej program wydarzenia:

10:30 Powitanie uczestników

10:35 "Wymiana Wschód - Zachód" - panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli  firm Zetom, Hamilton, Komag

11:20 Tatiana Butskaya (Prezes Stowarzyszenia Producentów i Konsumentów Artykułów Dziecięcych oraz Usług, organizator konkursu na najlepszy produkt "Wybór Rodziców") "Nowe możliwości dla producentów na rynkach lokalnych i eksportu"

11:45 Przerwa

12:00  Elena Pismenskaya (Fashion Retail) - "Rynek odzieży dziecięcej Polska-Rosja - wzajemne drogi rozwoju. Synergia mody polskiej i rosyjskiego na rynku odzieży dziecięcej"

12:20 Walentyna Jakuszewa (kierownik wydział ds. podróży i pokoi dziecięcych, firma Ozon.ru) "Schemat pracy z dostawcami - marketplace, crossboarding".

12:40 Elena Poglazova (Zastępca dyrektora ANO Centrum Wsparcia Eksportu) - Prezentacja uczestników stoiska narodowego "Wyprodukowano w Kirowie"

12:50 Panel dyskusyjny

13:15 Zakończenie spotkania

Zapraszamy do odwiedzenia rosyjskich firm podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME już od 19 do 21 lutego 2020 roku.

(MB)

           

 

Polecane aktualności
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy