Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
86475215ac3567a1f135.jpg
Produkty firmy Black Dog Handmade cieszą się dużą popularnością

Rękodzieło dla… czworonogów!

03 kwietnia 2018
Targi Rękodzieło gromadzą miłośników domowych dekoracji, oryginalnych zdobień czy niepowtarzalnych ubrań. Jednak podczas tegorocznej edycji, która zaczyna się już 20 kwietnia w Targach Kielce, o ciekawe dodatki będą mogli zadbać również właściciele czworonogów.

Firma BLACK DOG HANDMADE powstała w 2017 roku z pasji do zwierząt i szycia. Produkcja rozpoczęła się od nerek – podręcznych saszetek, które świetnie nadają się do spacerów z czworonogiem. Jednak na tym się nie skończyło. Smycze, obroże i szelki – kolorowe, haftowane, tworzone metodą handmade psie dodatki, spodobały się nie tylko znajomym Agnieszki Stępek, właścicielka firmy. – Ludzie zaczepiali mnie na ulicy i pytali, skąd takie wesołe i oryginale obroże – tłumaczy.

Dodatkowym argumentem do tworzenia własnej marki były także ceny. – Przedmioty, które znajdowałam w sklepach były bardzo drogie. Ja tworzę z dobrych tkanin, a ceny są przystępne – dodaje Agnieszka Stępek. Dodatkowo na właścicielka marzyła o tym, aby móc chodzić ze swoim psem do pracy – I udało się – śmieje się twórczyni BLACK DOG HANDMADE.

Podczas targów Rękodzieło w Targach Kielce firma zaprezentuje nie tylko smycze czy szelki dla psów. Szeroki wybór własnoręcznie szytych plecaków czy haftowanych nerek będzie czekał na wszystkich gości – zarówno właścicieli czworonogów, ale także miłośników oryginalnych prezentów.

 

MBr

Polecane aktualności
22 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji ulubionych targów mieszkańców województwa, odbywają się wyjątkowe pokazy jogi i warsztaty z wyplatania kwietników metodą makramy.
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
18 sierpnia 2020
Targi Kielce przygotowały wystawę dla miłośników produktów handmade. Będzie nie tylko pięknie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Jak będą wyglądały targi w czasach pandemii?
14 sierpnia 2020
Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego Rękodzieło wyjątkowo powrócą latem. Na zwiedzających czekają setki produktów handmade oraz darmowe warsztaty wyplatania kwietników.
24 lipca 2020
Już w sierpniu w Targach Kielce odbędzie się święto rękodzieła. Podczas wystawy uczestnicy będą mogli nabyć wyjątkowe produkty rękodzielnicze z całej Polski. Podobnie jak na poprzedniej edycji odbędą się warsztaty z tworzenia ozdób.
24 marca 2020
Krosno, osnowa, wrzeciono czy snowacz – to zagadnienia z tkackiej dziedziny, z którymi bliżej będzie można zapoznać się podczas Agrotravel&Active Life i Rękodzieło
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy