Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
recaro.png
RECARO Mako Elite jest nowością w kolekcji RECARO na 2020 rok.

RECARO Mako Elite zdobywca prestiżowej nagrody iF DESIGN AWARD 2020 na targach KIDS' TIME

14 lutego 2020

Podczas nadchodzącej wystawy będzie można zobaczyć nowość w kolekcji RECARO 2020 - fotelik RECARO Mako Elite

W ocenie 78-osobowego Jury, w skład którego wchodzą niezależni eksperci z całego świata, fotelik RECARO Mako Elite zwyciężył między innymi za innowacyjne i wyjątkowe rozwiązania jak Air Ventilation System, Audio System oraz Smart Protection Wings zapewniające nie tylko bezpieczeństwo, ale także wyjątkowy komfort dla dziecka. Tegoroczny konkurs iF DESIGN AWARD cechowała ogromna konkurencja, aż 7298 zgłoszeń z 56 krajów konkurowało w nadziei otrzymania prestiżowego znaku iF DESING AWARD.


RECARO Mako Elite - fotelik dla dzieci w wieku  3,5-12 lat (i-Size UN R129/02, 100-150 cm) jest nowością w kolekcji RECARO na 2020 rok. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME.

(MB)

 

Polecane aktualności
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy