Porozumienie-o-wspolpracy.png
RBT SOLAR to czołowy producent konstrukcji fotowoltaicznych w Europie.

RBT SOLAR należąca do Grupy Rex-Bud jednym z Wystawców targów Enex!

01 lutego 2024
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska G-1 firmy RBT SOLAR – czołowego producenta konstrukcji fotowoltaicznych w Europie. To będzie doskonała okazja do wspólnego odkrycia z profesjonalistami z branży nowoczesnych rozwiązań fotowoltaicznych.

Firma RBT SOLAR jest częścią Grupy Rex-Bud, jednego z największych Generalnych Wykonawców obiektów przemysłowych i hal stalowych na rynku polskim i europejskim. Została ona pięciokrotnie wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamentów Forbesa, co potwierdza nie tylko jej potężną pozycję, ale także zaufanie klientów i partnerów biznesowych.

Z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem, własnym działem konstrukcyjnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, RBT SOLAR może z pewnością sprostać najbardziej wymagającym projektom w dziedzinie fotowoltaiki. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji konstrukcji naziemnych oraz na dachy płaskie, oferując różnorodne rozwiązania, takie jak konstrukcje zgrzewane do membrany/papy, balastowe czy przykręcane. Oferta RBT SOLAR obejmuje również carporty i konstrukcje fasadowe, co sprawia, że jesteśmy kompleksowym partnerem dla inwestorów poszukujących nowoczesnych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki.

Na Targach Enex firma RBT SOLAR zaprezentuje najnowsze produkty, w tym innowacyjne konstrukcje przeznaczone do montażu modułów PV na dachach płaskich. Wśród nowości będzie również tracker jednoosiowy, idealny do montażu modułów na gruntach, umożliwiający optymalne wykorzystanie energii słonecznej przez cały dzień. W ofercie przedsiębiorstwa są również uniwersalne systemy zgrzewane i balastowe, dostosowane zarówno do mniejszych, jak i większych modułów, co sprawia, że rozwiązania są elastyczne i skalowalne.

Link do KATALOGU FIRMY

Z produktami oferowanymi przez RBT SOLAR będzie można zapoznać się na stoisku nr G-1 podczas Targów Enex od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje REJESTRACJA

/MSi/

 

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.