DachForum-2023-konkurs-dachMasters-FB-1200x1200-v2-ostTK.png

Przystąp do rywalizacji w konkursie DACH MASTERS. Atrakcyjne nagrody czekają!

14 listopada 2022
DACH MASTERS to wyjątkowy konkurs branżowy skierowany do dekarzy, blacharzy i cieśli, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności nieco szerszemu gronu odbiorców. Aby wziąć udział w rywalizacji należy przejść przez dwa etapy, które wyłonią zwycięzców w każdej z trzech kategorii. Specjalnie dla Ciebie prezentujemy warunki uczestnictwa w konkursie, w którym do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody warte kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Jak zgłosić się do zabawy?

ETAP 1

do 30 grudnia 2022 roku do godziny 8.00

1. Opublikuj post zawierający 1-3 zdjęć własnej pracy prezentującej kunszt ciesielski z hasztagiem #DACHMASTERS w odpowiedniej Facebookowej grupie KUNSZT CIESIELSTWA, KUNSZT DEKARSTWA, KUNSZT BLACHARSTWA

2. Opcjonalnie zaproponuj hasło z użyciem zwrotu DACH MASTERS

3. Namów swoich znajomych, aby polubili i skomentowali Twoje zgłoszenie

1 reakcja = 1 punkt

1 komentarz = 2 punkty

ETAP 2

Pięciu uczestników, którzy w pierwszym etapie uzyskają największą liczbę punktów w każdej kategorii, awansuje do finałowej rywalizacji, w której czekać będzie zadanie do wykonania:

  • Dekarstwo – Montaż pokrycia dachowego wraz z rynną i elewacją
  • Blacharstwo – wykonanie dowolnego elementu dachu/ozdoby/wystroju dachu przy użyciu dostarczonych materiałów
  • Ciesielstwo – Wykonanie konstrukcji dachu według dostarczonego projektu. Technika wykonywania obliczeń jest dowolna, uczestnik może używać komputera ze specjalistycznym oprogramowaniem, smartfonu, lub kalkulatora.

Jeśli chcesz powalczyć o atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów Dach Forum: BLACHOTRAPEZ i CB COROTOP, już dziś zgłoś się do udziału!

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!