27.jpg
Duomo di Milano – Mediolan - realizacja firmy ERCO.

Producent wysokiej jakości oświetlenia architektonicznego Wystawcą Sacroexpo

24 maja 2022
Międzynarodowa firma ERCO, która funkcjonuje na rynku od 1934 roku, specjalizuje się w oświetleniu budynków muzealnych, sakralnych, użyteczności publicznej oraz w iluminacjach zewnętrznych. Swoją ofertę firma zaprezentuje na tegorocznej Wystawie Sacroexpo.

Dla firmy ERCO, światło stanowi czwarty wymiar architektury – traktowane jest jako integralna część zrównoważonego budownictwa. Strategią firmy na rzecz zrównoważonego oświetlenia jest ERCO Greenology® łącząca odpowiedzialność ekologiczną z wiedzą techniczną.

Obecnie ERCO funkcjonuje w 55 krajach. W fabryce oświetlenia w Lüdenscheid w Niemczech ERCO powstają oprawy oświetleniowe o właściwościach fotometrycznych i trwałej elektronice, a także echujące się energooszczędnością. 

Do realizacji firmy należą m.in. Parafia Matki Bożej Zwycięskiej w Krakowie oraz Duomo di Milano w Mediolanie.

Parafia Matki Bożej Zwycięskiej, Kraków – Borek Fałęcki 27.jpg [614.92 KB]

Wśród produktów oferowanych przez ERCO znjadują się nowoczesne technologicznie urządzenia. Są nimi m.in.: minimalistyczny projektor zapewniający idealne oświetlenie obrazów, rzeźb oraz elementów architektonicznych w budynkach – Parscan oraz nowoczesny projektor zewnętrzny, stworzony do iluminacji budynków – Beamer.

Z ofertą firmy ERCO będzie można zapoznać się od 6 do 8 czerwca 2022 roku podczas tegorocznej edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

Wstęp na targi bezpłatny. Rejestracja możliwa poprzez stronę Targów Kielce lub na miejscu w trakcie wydarzenia.

(MCh)

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.