IVENDO.png
Firma Ivendo Solar Wystawcą targów Enex!

Producent systemów fotowoltaicznych – firma Ivendo Solar Wystawcą targów Enex! Zaprezentuje między innymi nową konstrukcję PV na dach płaski

16 października 2023
Marka Ivendo Solar posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży solarnej, oferuje innowacyjne, wydajne i łatwe w użytkowaniu rozwiązania oparte o zielone źródła energii. Z najnowszymi produktami prezentowanymi przez firmę będzie można zapoznać się już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce podczas targów Enex.

Na liście Wystawców 26. edycji spotkania branży energetycznej w Kielcach nie zabraknie Ivendo Solar - producenta działającego w branży fotowoltaicznej, który oferuje swoim klientom innowacyjne produkty przystosowane do wszystkich systemów montażowych. Marka jest gwarancją wysokiej jakości wszystkich komponentów systemów fotowoltaicznych, jego stabilnego oraz bezawaryjnego działania. Rozwiązania Ivendo Solar oparte na zielonych źródłach energii cechuje innowacyjność, wydajność i łatwość użytkowania.

Firma Ivendo Solar dąży do bycia liderem w branży odnawialnych źródeł energii oraz do tego, aby każdy człowiek miał dostęp do ekologicznych i ekonomicznie opłacalnych technologii energetycznych. W tym celu dostarcza najnowocześniejsze i wysokowydajne rozwiązania, które umożliwią przejście od zależności paliw kopalnych do zrównoważonej, czystej i bezpiecznej energii.

Wieloletnie doświadczenie w branży solarnej umożliwiło Ivendo Solar zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy kilku MW. Podczas 26. edycji targów Enex firma zaprezentujemy nową konstrukcję na dach płaski KDP Bifacial Eco.

Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex odbędą się od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować

/MSI/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.