AMS-SHIZEN.png
AMS Solar to kolejny z Wystawców targów Enex.

Producent pomp SHIZEN wystawcą targów Enex! Zaprezentuje między innymi nowości - inwerterowe pompy na czynnik R290!

26 stycznia 2024
W trakcie święta branży energetycznej w Kielcach na stoisku nr D – 54 nie zabraknie nowości z zakresu pomp ciepła, a także fotowoltaiki. Zadba o to jeden z wystawców targów Enex - firma AMS Solar.

Japońska technologia, polski serwis

Pompy Shizen AMS-RS wyposażone w podwójną sprężarkę rotacyjną Full Inverter marki Panasonic, ponieważ Inwertorowa pompa ciepła znacznie szybciej uzyskuje spodziewaną temperaturę.

Shizen 

  1. Stworzył własną sieć serwisantów i dystrybutorów, która obejmuje każdy rejon naszego kraju.
  2. Firma zajmuje się produkcją, dostarczeniem i montażem powietrznych pomp ciepła.
  3. W zależności od zapotrzebowania na ciepło oraz warunków technicznych firma dobiera najlepsze rozwiązania.
  4. Firma przeprowadzamy pierwsze uruchomienie i szkolenia odbiorców.

Pompy ciepła SHIZEN to:

  • Wysoka wydajność = tanie ogrzewanie
  • Minimalny ślad węglowy
  • Nie emitują CO2
  • Bezobsługowa eksploatacja
  • Funkcja klimatyzacji

Ekologiczna seria na R32

Pompy ciepła posiadają funkcję EVI.

Pompy z tym system są w stanie podgrzać wodę do temperatury 55°C nawet przy temperaturze zewnętrznej -15°C. 

Pompy ciepła Shizen mogą się pochwalić klasą energetyczną A+++.

Pompy Shizen mają klasę energooszczędności A+++ dla temperatury 35°C oraz A++ dla temperatury 55°C.

Ekologiczna seria na R290

Czynnik R290 charakteryzuje najniższy na rynku niski stopień toksyczności. Obecnie jest to jeden najbardziej ekologiczny czynnik chłodniczy dla pomp ciepła.

Pompy ciepła Shizen mogą się pochwalić klasą energetyczną A+++.

Pompy Shizen mają klasę energooszczędności A+++ dla temperatury 35°C oraz A++ dla temperatury 55°C . Mogą być stosowane systemie w zamian za piece na paliwo stałe ponieważ mogą dogrzewać wodę do temperatury 65 °C.

26. Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex odbędą się od 7 do 8 lutego 2024 roku. Zapraszamy na stoisko firmy AMS Solar nr D-54.

Darmowy bilet na Enex 2024 można odebrać TUTAJ

/MSi/

 

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.