Projekt-bez-nazwy-1.png
Nowoczesne rozwiązania od Rotaberg.

Pompy ciepła od Rotaberg z autorskim sterownikiem! Na targach Enex pełna oferta firmy dla domu i przemysłu

04 stycznia 2024
Od 15 lat Rotaberg oferuje nowoczesne rozwiązania w obszarze pomp ciepła i ekologii, które są gwarantem m.in. oszczędności w ogrzewaniu. Firma Rotaberg znalazła się w gronie Wystawców targów Enex zaplanowanych od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Rotaberg wprowadza innowacyjne technologie i produkuje nowe urządzenia, kierując się od lat zasadą "Siła w doświadczeniu i technologii, przewaga w serwisie". Marka prezentuje kompleksowe rozwiązania dla domu i przemysłu.

Każda pompa ciepła Rotaberg oferowana jest z autorskim sterownikiem, który umożliwia precyzyjne sterowanie trzema obiegami grzewczymi, w tym dwoma regulowanymi obiegami z zaworem mieszającym. W skład standardowego pakietu wchodzi: moduł w wersji wiszącej, panel dotykowy 4.3”, czujnik temperatury, czujnik pogodowy, moduł internetowy Wi-Fi, zdalny dostęp serwisowy ZDS, zasilacz UPS podtrzymujący pracę pompy w przypadku braku zasilania nawet do 48 godzin.

Dodatkowo, produkty Rotaberg charakteryzuje zasilanie trójfazowe jednostki, inwerterowa sprężarka dwurotacyjna, a w przypadku Serii „P” bazującej na naturalnym czynniku R290, zapewniane jest wysokie temperatury zasilania wody. Seria „S” i Seria „R” pracuje natomiast na bazie zmodyfikowanego układu chłodniczego z bezpośrednim wtryskiem czynnika (EVI) czynnika chłodniczego R32, co gwarantuje wysoki Współczynnik SCOP.

Z produktami firmy Rotaberg będzie można zapoznać się podczas Targów Enex od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje bezpłatna rejestracja

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.