DachForum-patronat-merytoryczny-FB-post-1200x1200x.png

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy partnerem merytorycznym targów Dach Forum

15 grudnia 2022
PSD dołączyło do grona partnerów styczniowego Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum i zorganizuje specjalną strefę pokazów. Odwiedzający wydarzenie uczestnicy targów, będą mogli skorzystać z szerokiej oferty warsztatów i praktycznych pokazów sztuki dekarskiej.

Przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy wezmą udział w strefie prelekcji na scenie głównej, gdzie omówią obecną sytuację dekarstwa, perspektywy oraz kierunki kształtowania rynku budowlanego. Poruszona zostanie również kwestia kształcenia młodzieży w zawodzie dekarza, jako kluczowego elementu do zachowania oraz rozwoju nowoczesnego dekarstwa.

W strefie pokazów PSD odbędą się warsztaty ciesielskie prowadzone przez Mistrza Polski Młodych Dekarzy, wielokrotnego Mistrza Świata Młodych Dekarzy IFD, a także szkoleniowca z innowacyjnym podejściem do rzemiosła. Goście zobaczą też pokaz wykonywania obróbek blacharskich z użyciem szablonów, prowadzony przez twórcę narzędzi dekarskich ułatwiających pracę, a także orzecznika technicznego Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Przez dwa dni prezentowane będą również nowoczesne narzędzia oraz sprzęt, których wykorzystanie w pracy może znaczącą ją usprawnić, a także podnieść poziom oferowanych usług. Ciekawym pomysłem będą także warsztaty na temat prowadzenia nowoczesnej firmy dekarskiej, które poprowadzi ceniona na rynku i posiadająca doświadczenie w pracy z dekarzami oraz producentami firma szkoleniowa.

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!