Be-Natural-Slavic.png

Polskie kosmetyki od Beliso podczas Slavic B2Beauty

19 maja 2022
Beliso – polski producent kosmetyków takich marek, jak: ARGAN, CECE MED., BE NATURAL, HELLO NATURE, EXPERTO+ czy VEGAN dołączył do grupy wystawców Slavic B2Beauty! Firma od 1995 roku dostarcza kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała, zawierające najwyższej jakości składniki o udowodnionym działaniu. Beliso ma w swojej ofercie marki wegańskie i naturalne, składające się nawet do 99% z surowców pochodzenia naturalnego.

Beliso powstało z pasji do piękna. Pracownicy firmy wiedzą, że zadbane, zdrowe włosy i gładka, pełna blasku skóra to nie tylko ważny atrybut i ozdoba każdej kobiety, ale również źródło większej wiary w siebie i lepszego nastroju każdego dnia. Właśnie to firma oferuje swoim klientkom.

Od 1995 roku firma Beliso dostarcza na rynek rozwiązania dla kobiet, które lubią o siebie dbać. W jej nazwie zaszyfrowana jest misja, jaka przyświeca działalności firmy na każdym etapie jej rozwoju: „Better Life Solutions”, czyli rozwiązania, sprzęt i kosmetyki, które mają poprawić standard życia. Pierwszym produktem oferowanym przez Beliso były nowatorskie, ekologiczne, bezfreonowe rozpylacze do lakierów do włosów, przeznaczone na rynek fryzjerski. Momentem przełomowym było wprowadzenie w 1997 roku – wówczas jedynej w Polsce – farby do trwałej koloryzacji włosów. Jej ogromna popularność zapewniła firmie stałe miejsce na fryzjerskiej mapie Polski i ugruntowała pozycję eksperta w branży, dając początek marce Cece of Sweden.

Początkowo, produkty obecne były wyłącznie w salonach fryzjerskich i używane przez profesjonalistów, dziś kosmetyki dostępne są również na rynku detalicznym. Firma od początku stawia na najlepsze surowce, nowoczesne technologie i naturalne składniki. Ogromne doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwalają nieustannie się rozwijać. Beliso działa na rynku polskim oraz za granicą, zdobywając sympatię coraz szerszej grupy Klientek i ugruntowując pozycję eksperta w branży. Firma obecna jest już w 40 krajach na 5 kontynentach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Ekwadorze, Chile, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Hong Kongu, Egipcie, Turcji, Indonezji czy Singapurze.

Nowe trendy, czyli nowe możliwości

Obserwując wyraźne zainteresowanie produktami ekologicznymi, firma stworzyła w ostatnich latach dwie nowe linie do pielęgnacji włosów i ciała: Hello Nature i Vegan Desserts. Oparte są w 100% na naturalnych, certyfikowanych olejkach i składnikach pochodzenia naturalnego. Dostarczane każdego dnia kosmetyki są najwyższej jakości, dzięki czemu każda kobieta może poczuć się pewna siebie, wyjątkowa i piękna.

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.