800-003693.jpg
Kosmetyki polskiej marki YOPE w czasie kontraktacji Slavic B2Beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce pozna około stu kupców z trzech kontynentów.

Polska marka kosmetyków i środków czystości YOPE obecna na Slavic B2Beauty. Zaprezentuje produkty około stu kupcom

25 maja 2023
Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty już 13 i 14 czerwca zgromadzą w Centrum Kongresowym Targów Kielce producentów z Polski i pięciu krajów. Wystawcy, w tym także firma YOPE, zaprezentują ofertę kupcom z Afryki, Europy, Azji i Bliskiego Wschodu.

Kontraktacje Slavic B2Beauty zapowiadają się niezwykle międzynarodowo. Wśród wystawców gros firm to polscy producenci, ale sporo ofert zaprezentują też przedsiębiorstwa z Czech, Ukrainy, Bułgarii, Włoch i Singapuru. W czasie umówionych biznesowych spotkań będą rozmawiać z kupcami. Przedstawiciele dużych sieci handlowych, marketów, drogerii, producenci przyjadą z trzech kontynentów. Udział zapowiedziały delegacje firm między innymi z Kenii, Algierii, Egiptu, Malezji, Gruzji, Japonii, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela.

 

Każdy z kupców pozna oferty wystawców, a wśród nich także produkty polskiej marki YOPE. Firma produkuje kosmetyki i środki czystości, które wyróżniają się niebanalnym zapachem, są przyjazne dla ludzi i dla środowiska. Specjaliści YOPE dbają o jakość i starannie dobierają składniki produktów. Wszystkie kosmetyki tej marki zawierają naturalne ekstrakty pielęgnujące odpowiadające ich zapachom. Każdej linii kosmetyków myjących towarzyszy linia kosmetyków pielęgnacyjnych o takich samych zapachach, jak na przykład mydła i balsamy, żele i masła, szampony i odżywki. Celem jest sprawianie przyjemności w codziennych czynnościach.

Podczas Slavic B2Beauty firma zaprezentuje szereg produktów. Będą to mydła łazienkowe o neutralnym pH, które delikatnie myją skórę, nie wysuszają i nie podrażniają jej. Wyróżnia je zawartość naturalnych ekstraktów, które dbają o kondycję skóry, zaś kuszące zapachy sprawiają, że codzienne mycie rąk staje się przyjemnością. W ofercie będą też balsamy o kremowej i lekkiej konsystencji, w trzech propozycjach – każdy zapach to inna receptura przeznaczona jest do różnych typów skóry. Pojawią się kremy do rąk o bardzo bogatej formule, która zapewnia skórze mocne nawilżenie i stanowi ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.


W ofercie YOPE pokaże także żele pod prysznic, dzięki którym skóra jest nawilżona, elastyczna, gładka i miękka w dotyku. Będą też żele do higieny intymnej - bezpieczne i delikatne dla skóry. Zaś z gamy YOPE wood kupcy poznają niezwykłe drzewne zapachy, które mają funkcjonalne właściwości dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym i ekstraktom drzewnym. Nie zabraknie oferty dla domu - serii produktów do kuchni YOPE, w tym wyjątkowych mydeł niwelujących nieprzyjemne kuchenne zapachy, balsamów do rąk i ekologicznych płynów do naczyń. Na stoisku będą też ekologiczne środki czystości YOPE – bezpieczne dla domu, dla domowników, dla zwierząt i dla środowiska – płyny do mycia łazienki, toalety, podłóg, szyb i uniwersalne.


Więcej o kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty, które już 13 i 14 czerwca odbędą się w Centrum Kongresowym Targów Kielce na stronie targikielce.pl/slavic-b2beauty

 

/MŚ/

Polecane aktualności
22 maja 2023
Aż osiem firm z Kenii, w tym liczące się na arenie kraju przedsiębiorstwa, zamierzają wysłać przedstawicieli na drugie Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty do Targów Kielce. Znajdą się w grupie około 100 kupców z trzech kontynentów, którzy 13 i 14 czerwca będą poznawać ofertę producentów.
18 maja 2023
Liczące się w branży kosmetycznej przedsiębiorstwa ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zamierzają wysłać przedstawicieli na drugie kontraktacje Slavic B2Beauty. Podczas wydarzenia 13 i 14 czerwca w Targach Kielce delegaci będą poznawać ofertę firm z Polski, Czech, Ukrainy, Bułgarii, Włoch i Singapuru.
18 maja 2023
Na drugie kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Centrum Kongresowym Targach Kielce wybiera się około 100 kupców z Afryki, Europy, Azji i Bliskiego Wschodu. Udział zapowiedziała spora grupa przedstawicieli firm z Izraela.
17 maja 2023
Z trzech kontynentów przyjadą kupcy na drugie Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty do Targów Kielce 13 i 14 czerwca. Wśród nich są przedsiębiorcy z Wielkiej Brytanii, którzy będą poznawać ofertę firm z Polski, Czech, Ukrainy, Bułgarii, Włoch i Singapuru.
15 maja 2023
Drugie kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce zapowiadają się niezwykle międzynarodowo. Około 100 kupców z Afryki, Europy, Azji i Bliskiego Wschodu pozna ofertę przedsiębiorstw z aż sześciu krajów.
10 maja 2023
Z dnia na dzień przybywa kupców, którzy zapowiadają udział w drugiej edycji Kontraktacji kosmetycznych i farmaceutycznych Slavic B2Beauty w Targach Kielce 13 i 14 czerwca. Wśród nich są debiutujący na wydarzeniu przedsiębiorcy z Gruzji. Przyjadą przedstawiciele siedmiu firm, w tym największych hurtowni farmaceutycznych i dystrybutorów kosmetyków w Gruzji.
02 maja 2023
Produkty, w tym najnowszą kolekcję zapachów damskich marki Chopin, których Ambasadorką jest Natalia Kukulska, firma Miraculum zaprezentuje podczas  drugich kontraktacji kosmetycznych i farmaceutycznych Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Poznawać je będą kupcy z Afryki, Azji, Europy oraz Bliskiego Wschodu.
28 kwietnia 2023
Udział w kontraktacjach kosmetycznych i farmaceutycznych Slavic B2Beauty w Targach Kielce zapowiedziało około stu kupców z Afryki, Azji, Europy i Bliskiego Wschodu. Po raz pierwszy zagoszczą przedstawiciele firm z Japonii, Wietnamu, Singapuru i Gruzji.