800-003693.jpg
Kosmetyki polskiej marki YOPE w czasie kontraktacji Slavic B2Beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce pozna około stu kupców z trzech kontynentów.

Polska marka kosmetyków i środków czystości YOPE obecna na Slavic B2Beauty. Zaprezentuje produkty około stu kupcom

25 maja 2023
Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty już 13 i 14 czerwca zgromadzą w Centrum Kongresowym Targów Kielce producentów z Polski i pięciu krajów. Wystawcy, w tym także firma YOPE, zaprezentują ofertę kupcom z Afryki, Europy, Azji i Bliskiego Wschodu.

Kontraktacje Slavic B2Beauty zapowiadają się niezwykle międzynarodowo. Wśród wystawców gros firm to polscy producenci, ale sporo ofert zaprezentują też przedsiębiorstwa z Czech, Ukrainy, Bułgarii, Włoch i Singapuru. W czasie umówionych biznesowych spotkań będą rozmawiać z kupcami. Przedstawiciele dużych sieci handlowych, marketów, drogerii, producenci przyjadą z trzech kontynentów. Udział zapowiedziały delegacje firm między innymi z Kenii, Algierii, Egiptu, Malezji, Gruzji, Japonii, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela.

 

Każdy z kupców pozna oferty wystawców, a wśród nich także produkty polskiej marki YOPE. Firma produkuje kosmetyki i środki czystości, które wyróżniają się niebanalnym zapachem, są przyjazne dla ludzi i dla środowiska. Specjaliści YOPE dbają o jakość i starannie dobierają składniki produktów. Wszystkie kosmetyki tej marki zawierają naturalne ekstrakty pielęgnujące odpowiadające ich zapachom. Każdej linii kosmetyków myjących towarzyszy linia kosmetyków pielęgnacyjnych o takich samych zapachach, jak na przykład mydła i balsamy, żele i masła, szampony i odżywki. Celem jest sprawianie przyjemności w codziennych czynnościach.

Podczas Slavic B2Beauty firma zaprezentuje szereg produktów. Będą to mydła łazienkowe o neutralnym pH, które delikatnie myją skórę, nie wysuszają i nie podrażniają jej. Wyróżnia je zawartość naturalnych ekstraktów, które dbają o kondycję skóry, zaś kuszące zapachy sprawiają, że codzienne mycie rąk staje się przyjemnością. W ofercie będą też balsamy o kremowej i lekkiej konsystencji, w trzech propozycjach – każdy zapach to inna receptura przeznaczona jest do różnych typów skóry. Pojawią się kremy do rąk o bardzo bogatej formule, która zapewnia skórze mocne nawilżenie i stanowi ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.


W ofercie YOPE pokaże także żele pod prysznic, dzięki którym skóra jest nawilżona, elastyczna, gładka i miękka w dotyku. Będą też żele do higieny intymnej - bezpieczne i delikatne dla skóry. Zaś z gamy YOPE wood kupcy poznają niezwykłe drzewne zapachy, które mają funkcjonalne właściwości dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym i ekstraktom drzewnym. Nie zabraknie oferty dla domu - serii produktów do kuchni YOPE, w tym wyjątkowych mydeł niwelujących nieprzyjemne kuchenne zapachy, balsamów do rąk i ekologicznych płynów do naczyń. Na stoisku będą też ekologiczne środki czystości YOPE – bezpieczne dla domu, dla domowników, dla zwierząt i dla środowiska – płyny do mycia łazienki, toalety, podłóg, szyb i uniwersalne.


Więcej o kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty, które już 13 i 14 czerwca odbędą się w Centrum Kongresowym Targów Kielce na stronie targikielce.pl/slavic-b2beauty

 

/MŚ/

Polecane aktualności
18 sierpnia 2023
Polski rynek produktów kosmetycznych i środków higieny osobistej ma wzrosnąć do 5,5 miliarda euro do końca 2027 - prognozuje portal Statista, specjalizujący się w gromadzeniu i wizualizacji danych.
13 lipca 2023
Kieleckie przedsiębiorstwa Lyofarm i Podopharm, Prosper Mira z Bilczy koło Kielc oraz Uzdrowisko Busko – Zdrój zaprezentowali swoje produkty zagranicznym kupcom podczas drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ich ofertę poznawali przedsiębiorcy z Izraela, Chin, Wielkiej Brytanii, Kenii i Algierii.
15 czerwca 2023
Gros wystawców drugiej edycji kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to były polskie firmy, ale nie brakło zagranicznej oferty. Prezentowały ją przedsiębiorstwa z Ukrainy, Bułgarii, Czech, Włoch i Singapuru. Zobaczcie produkty na zdjęciach.
14 czerwca 2023
Kupcy z Azji, Afryki i Europy w Centrum Kongresowym Targów Kielce dokładnie poznają ofertę producentów kosmetyków, farmaceutyków i opakowań producentów z Polski i pięciu krajów. Wciągu dwóch dni zostanie przeprowadzonych ponad tysiąc konkretnych biznesowych rozmów. - Spośród wszystkich produktów na stoisku, mogę wybrać tylko jeden, ale ten jeden będzie miał wielki potencjał dla mojego rynku - mówi Asher Cohen, przedstawiciel firmy Proshop z Izraela.
13 czerwca 2023
Naturalny, ekologiczny i skierowany do konkretnego konsumenta – te cechy produktu kosmetycznego, według ekspertów z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu,  są cenione wśród azjatyckich odbiorców. Specjaliści szczegółowo omówili rynki w Chinach, Singapurze i Szanghaju w czasie drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce.
13 czerwca 2023
Niemal 80 kupców z Azji i Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy oraz 46 wystawców z Polski i sześciu krajów zjechało do Targów Kielce. W Centrum Kongresowym we wtorek rozpoczęły się rozmowy, których celem jest wprowadzenie nowego produktu na zagraniczne rynki. – Życzę Państwu udanych rozmów biznesowych i wielu zawartych umów - mówiła Bożena Staniak, wiceprezes Targów Kielce w czasie otwarcia.
06 czerwca 2023
Produkty i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów ze stopami firma Podopharm zaprezentuje podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ofertę pozna około stu zagranicznych kupców.
06 czerwca 2023
Kolagen naturalny w kapsułkach LyoColl zaprezentuje grupa LYOFARM podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Produkt pozna około stu zagranicznych kupców.