HeliView.png

Podbijamy największy rynek branży kosmetycznej - Beijing HeliView wspiera Slavic B2Beauty

02 września 2021
Tylko w 2019 roku Chiny nabyły produkty branży kosmetycznej o wartości ponad 14,4 mld EUR, osiągając udział w runku na poziomie 10,9%. Azja to największy rynek zbytu dla Europejskiej gospodarki sektora beauty. Współpraca z Beijing HeliView jest dla Targów Kielce wyjątkowo ważna.

Największe przychody ze sprzedaży kosmetyków w wysokości 193,1 mln EUR w 2019 roku wygenerowane zostały w Azji. Prognozuje się, że do 2023 r. rynki azjatyckie będą odnotowały bardzo dynamiczny wzrost sprzedaży w tempie średnio 6,2% rocznie, a region pozostanie światowym liderem.

 Beijing HeliView  pomoże producentom słowiańskich kosmetyków na dotarcie do Chińskich przedstawicieli handlowych i sklepów. Mieszkańcy Tokio lubują się bowiem w naturalnych preparatach, służącym upiększeniu skóry, a więc kremy, balsamy czy masła do ciała. Kolejnym produktem uwielbianym przez chińczyków są pomadki do ust, perfumy, a także szampony do włosów.

Chińska firma Beijing HeliView International Exhibition Co. Ltd.  jest jednym z największych operatorów targowych w Chinach - zajmuje się organizowaniem targów na całym świecie i współpracuje z największymi wystawcami, dlatego będzie znakomitym partnerem dla Slavic B2Beauty. 

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.