FRONIUS.png
Fronius Partnerem strategicznym targów Enex.

Partnerem strategicznym targów Enex został Fronius! To jeden z wiodących producentów falowników na rynku OZE

27 września 2023
Fronius Polska Sp. z o.o. już od kilku lat jest wystawcą kieleckich targów branży energetycznej, a nowości i produkty prezentowane przez markę, każdego roku zachwycają najnowocześniejszą technologią oraz najwyższą jakością. Firma Fronius została Partnerem strategicznym 26. edycji targów Enex, które odbędą się już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

- W targach Enex bierzemy udział już od kilku lat i w tym czasie dostrzegliśmy dynamiczny rozwój tych targów. Znaczna część powierzchni wystawienniczej na Enex poświęcona jest sektorowi odnawialnych źródeł energii, co świadczy o tym, jak duże znaczenie ma to wydarzenie na polskim rynku. Żadne inne targi nie osiągnęły takiej renomy i takiej pozycji. Uważam, że nasza obecność na Enex w roli Partnera strategicznego, jako jednej z ważniejszych firm wśród producentów osprzętu dla fotowoltaiki jest po prostu niezbędna – podkreśla Maciej Piliński, dyrektor sprzedaży Fronius Polska. 

Nowości od firmy Fronius

Podczas 25. edycji targów Enex w Targach Kielce, oprócz flagowych rozwiązań Fronius takich jak: Fronius Tauro do systemów komercyjnych, produkty z zakresu zarządzania energią z falownikiem GEN24 Plus oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych Fronius Wattpilot,  nie brakowało również nowości.

Po raz pierwszy na stoisku firmy zaprezentowano:

  • funkcjonalność stacji Fronius Wattpilot: Dynamiczne równoważenie obciążeń (ang. Dynamic Load balancing), 
  • funkcję Arc Guard w falownikach Symo Advanced i Tauro,
  • nowy bezprzewodowy licznik Fronius Smart Meter IP.

Firma Fronius już teraz planuje kolejne prezentacje, konkursy i niespodzianki podczas naszych targów, na które serdecznie zapraszamy.

26. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX odbędzie się od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce!

/MSi/

 

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.