FRONIUS.png
Fronius Partnerem strategicznym targów Enex.

Partnerem strategicznym targów Enex został Fronius! To jeden z wiodących producentów falowników na rynku OZE

27 września 2023
Fronius Polska Sp. z o.o. już od kilku lat jest wystawcą kieleckich targów branży energetycznej, a nowości i produkty prezentowane przez markę, każdego roku zachwycają najnowocześniejszą technologią oraz najwyższą jakością. Firma Fronius została Partnerem strategicznym 26. edycji targów Enex, które odbędą się już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

- W targach Enex bierzemy udział już od kilku lat i w tym czasie dostrzegliśmy dynamiczny rozwój tych targów. Znaczna część powierzchni wystawienniczej na Enex poświęcona jest sektorowi odnawialnych źródeł energii, co świadczy o tym, jak duże znaczenie ma to wydarzenie na polskim rynku. Żadne inne targi nie osiągnęły takiej renomy i takiej pozycji. Uważam, że nasza obecność na Enex w roli Partnera strategicznego, jako jednej z ważniejszych firm wśród producentów osprzętu dla fotowoltaiki jest po prostu niezbędna – podkreśla Maciej Piliński, dyrektor sprzedaży Fronius Polska. 

Nowości od firmy Fronius

Podczas 25. edycji targów Enex w Targach Kielce, oprócz flagowych rozwiązań Fronius takich jak: Fronius Tauro do systemów komercyjnych, produkty z zakresu zarządzania energią z falownikiem GEN24 Plus oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych Fronius Wattpilot,  nie brakowało również nowości.

Po raz pierwszy na stoisku firmy zaprezentowano:

  • funkcjonalność stacji Fronius Wattpilot: Dynamiczne równoważenie obciążeń (ang. Dynamic Load balancing), 
  • funkcję Arc Guard w falownikach Symo Advanced i Tauro,
  • nowy bezprzewodowy licznik Fronius Smart Meter IP.

Firma Fronius już teraz planuje kolejne prezentacje, konkursy i niespodzianki podczas naszych targów, na które serdecznie zapraszamy.

26. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX odbędzie się od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce!

/MSi/

 

Polecane aktualności
07 grudnia 2023
Wśród wystawców kieleckiego spotkania branży energetycznej nie zabraknie czołowego dystrybutora rozwiązań w zakresie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Firma Alfaco Polska zaprezentuje komponenty dla producentów pomp ciepła oraz gotowe pompy ciepła Gree Versati.
30 listopada 2023
Jeden z czołowych dostawców energoelektroniki do domowych oraz przemysłowych instalacji fotowoltaicznych dołączył do grona Partnerów kieleckiego spotkania branży energetycznej. Firma Kostal zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
29 listopada 2023
Obecność Elnap na targach Enex podkreśla znaczenie przedsiębiorstwa dla rozwoju branży. To okazja do zaprezentowania wieloletniego wkładu firmy w tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu elektrycznego i górniczego. Targi Enex odbędą się od 7 do 8 lutego 2024 roku.
31 października 2023
Głównym punktem podczas targów Enex na stoisku firmy BayWa r.e. – autoryzowanego dystrybutora PV w Polsce, będzie autorska konstrukcja montażowa novotegra na wszystkie rodzaje dachów. Wśród najnowszych rozwiązań - konstrukcja na dach płaski III. To wszystko od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
26 października 2023
Ponad 55 lat doświadczenia w usługach wiertniczych i ponad 3 tys. wykonanych realizacji za pomocą najnowocześniejszej techniki wiertniczej – to cechy charakteryzujące Zakład Usług Studziennych, którego szeroki zakres prac zostanie zaprezentowany od 7 do 8 lutego 2024 roku podczas targów Enex.
23 października 2023
Wydajność, nowoczesność i niezawodność to główne cechy produktów marki Fox ESS - inwerterów i rozwiązań do magazynowania energii. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się od 7 do 8 lutego w Targach Kielce podczas targów Enex!
20 października 2023
Firma Fronius, która istnieje już ponad 77 lat, to ważny gracz na arenie światowej sektora OZE. W tej branży sukcesy osiąga od ponad 32 lat – niewiele firm może pochwalić się taką historią. Swoją działalność w Polsce marka Fronius rozpoczęła ponad dekadę temu, osiągając w tym czasie wiele sukcesów i wyznaczając trendy na polskim rynku fotowoltaiki. O osiągnięciach firmy można przeczytać w wywiadzie z Maciejem Pilińskim, dyrektorem sprzedaży Fronius Polska.
16 października 2023
Marka Ivendo Solar posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży solarnej, oferuje innowacyjne, wydajne i łatwe w użytkowaniu rozwiązania oparte o zielone źródła energii. Z najnowszymi produktami prezentowanymi przez firmę będzie można zapoznać się już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce podczas targów Enex.