1715173058520.jpg
Statuetka już czeka na Omniplasta 2024.

Oto finaliści konkursu OMNIPLAST. Ostateczna "rozgrywka" podczas targów Plastpol 2024

09 maja 2024
10 specjalistów reprezentujących firmy biorące udział w 28. edycji targów Plastpol zmierzy się w ostatnim etapie konkursu OMNIPLAST organizowanego po raz 13. przez Targi Kielce wraz z Serwisem Internetowym WWW.TWORZYWA.PL.

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja wiedzy dotyczącej tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa. Za finalistami wymagające dwa etapy. 

Oto uczestnicy 10-osobowego finału konkursu OMNIPLAST (w kolejności alfabetycznej) oraz firmy, które reprezentują:

  1. Daniel JANIA | SYNVENTIVE MS
  2. Łukasz KANTOR | GRUPA AZOTY
  3. Regina KORDEK | SIEROSŁAWSKI Group
  4. Patrycja KOT | PLASTIGO
  5. Jacek ŁYŻWA | PLASTOPLAN Polska
  6. Piotr MATUSIAK | WITTMANN BATTENFELD
  7. Maciej MIKITA | MCPP POLAND
  8. Krzysztof STAPIŃSKI | GM COLOR
  9. Tomasz TRĄBSKI | ASTEN Group
  10. Marta TRYC | KRAIBURG TPE

 

Finał Konkursu odbędzie się w trakcie pierwszego dnia targów Plastpol, we wtorek, 21 maja o godzinie 12 na stoisku D-66. Gospodarzem finału jest oficjalny Partner Internetowy Targów PLASTPOL’2024 – Serwis Internetowy WWW.TWORZYWA.PL

Uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali Platinum Plast w środę, 22 maja. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody oraz wyjątkowa statuetka ufundowana przez WWW.TWORZYWA.PL. Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymają nagrody o łącznej puli 18 tysięcy złotych do wykorzystania na usługi Targów Kielce w trakcie XXIX Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL 2025 w Kielcach.

 

XXVIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL potrwają od 21 do 24 maja 2024. Rejestracja dla zwiedzających i sprzedaż biletów trwa na targikielce.pl/plastpol

 

/oprac. MŚ/

Polecane aktualności
10 lipca 2024
Targi Kielce nieustannie dbając o jakość obsługi wystawców i zwiedzających, wprowadzają zmiany, których zadaniem jest ułatwienie poruszania się po terenie w czasie wydarzeń targowych. Od września 2024 hale zostaną w nowy sposób oznaczone.
09 lipca 2024
Od 2021 roku w Unii Europejskiej obowiązuje podatek od plastiku, finansowany z zasobów własnych krajów członkowskich. Stawka wynosi 0,80 EUR/kg niepoddanych recyklingowi odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych. Dyrektor generalny Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych na łamach tworzywa.online rozprawia się z mitami, które narosły wokół tych przepisów.
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
12 czerwca 2024
Nowy etap współpracy międzynarodowej kielecki ośrodek wystawienniczy rozpoczął w Niemczech, 10 czerwca, podczas Taiwan Expo 2024. Wydarzenie po raz pierwszy w Europie zorganizowała Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zewnętrznego (TAITRA), organizacja uznawana za jeden z głównych motorów napędowych tajwańskiego handlu międzynarodowego. Targi Kielce są jedynym polskim ośrodkiem, z którym TAITRA podpisała umowę w Berlinie.
05 czerwca 2024
- Jestem dumna – mówi Marta Tryc, która zwyciężyła w tegorocznym konkursie Omniplast. Przedsięwzięcie Targi Kielce organizują z serwisem internetowym tworzywa.pl w czasie targów Plastpol. Wyjątkową statuetkę oraz nagrodę główną – bon na 8 tysięcy dla firmy Kraiburg TPE, którą reprezentuje otrzymała podczas gali Platinum Plast.
23 maja 2024
Około 100 firm z Azji, w tym 76 z samych Chin, prezentuje najnowocześniejsze sprzęty i technologie związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych na trwających w Targach Kielce targach Plastpol. Oferowane przez nie produkty i rozwiązania wzbudzają zainteresowanie polskich i zagranicznych przedsiębiorców, szukających nowych możliwości rozwoju.
23 maja 2024
Konsul generalny Holger Mahnicke rozmawiał z przedstawicielami niemieckich firm podczas największych w Europie Środkowej targów przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.
22 maja 2024
Drugiego dnia targów Plastpol, podczas uroczystej gali Platinum Plast, wręczono medale i wyróżnienia za najlepsze produkty i stoiska oraz przyznano nagrody w konkursie Omniplast. Po raz pierwszy w historii zwyciężyła kobieta Marta Tryc z firmy KRAIBURG TPE.