plany-terenowTK-nowe-nazwy-Hal-pl.jpg

Nowe oznaczenie hal w Targach Kielce, czyli zmiany dla wystawców i zwiedzających Plastpol

10 lipca 2024
Targi Kielce nieustannie dbając o jakość obsługi wystawców i zwiedzających, wprowadzają zmiany, których zadaniem jest ułatwienie poruszania się po terenie w czasie wydarzeń targowych. Od września 2024 hale zostaną w nowy sposób oznaczone.

Hale zostają oznaczone cyframi, co umożliwia nazewnictwo ciągów pieszych w halach za pomocą liter, zgodnie ze standardami europejskimi. Goście odwiedzający ośrodki targowe na całym świecie, doskonale znają numeryczny system identyfikacji hal, który ułatwia poruszanie się po terenie targowym i dotarcie do wybranych stoisk.

Nowe oznaczenia hal w Targach Kielce:

  • Hale zostają oznaczone cyframi od 1 do 7.
  • Ciągi komunikacyjne w halach będą oznaczane literami począwszy od A, wykorzystując kolejne litery w zależności od liczby ciągów w hali.
  • Stoiska w ciągach komunikacyjnych będą numerowane tak, jak ulice miejskie – po jednej stronie parzyste, po przeciwnej nieparzyste.
  • Oznaczenia numerów stoisk będą naklejane na wykładzinie, podobnie jak mapy sytuacyjne i oznaczenia ciągów komunikacyjnych.

Nowy system identyfikacji hal zostanie wprowadzony już podczas najbliższego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, który potrwa od 3 do 6 września 2024. Będzie funkcjonował równocześnie z obowiązującym dziś oznakowaniem z wykorzystaniem nazw literowych hal.  

Podczas XXIX edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, od 20 do 23 maja 2025,  już wystawcy i zwiedzający będą się posługiwać nowym oznakowaniem hal. Oznakowanie również będzie naniesione na mapy targów, które wystawcy i zwiedzający mają do dyspozycji w czasie wydarzenia.

/MŚ/

Polecane aktualności
09 lipca 2024
Od 2021 roku w Unii Europejskiej obowiązuje podatek od plastiku, finansowany z zasobów własnych krajów członkowskich. Stawka wynosi 0,80 EUR/kg niepoddanych recyklingowi odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych. Dyrektor generalny Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych na łamach tworzywa.online rozprawia się z mitami, które narosły wokół tych przepisów.
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
12 czerwca 2024
Nowy etap współpracy międzynarodowej kielecki ośrodek wystawienniczy rozpoczął w Niemczech, 10 czerwca, podczas Taiwan Expo 2024. Wydarzenie po raz pierwszy w Europie zorganizowała Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zewnętrznego (TAITRA), organizacja uznawana za jeden z głównych motorów napędowych tajwańskiego handlu międzynarodowego. Targi Kielce są jedynym polskim ośrodkiem, z którym TAITRA podpisała umowę w Berlinie.
05 czerwca 2024
- Jestem dumna – mówi Marta Tryc, która zwyciężyła w tegorocznym konkursie Omniplast. Przedsięwzięcie Targi Kielce organizują z serwisem internetowym tworzywa.pl w czasie targów Plastpol. Wyjątkową statuetkę oraz nagrodę główną – bon na 8 tysięcy dla firmy Kraiburg TPE, którą reprezentuje otrzymała podczas gali Platinum Plast.
23 maja 2024
Około 100 firm z Azji, w tym 76 z samych Chin, prezentuje najnowocześniejsze sprzęty i technologie związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych na trwających w Targach Kielce targach Plastpol. Oferowane przez nie produkty i rozwiązania wzbudzają zainteresowanie polskich i zagranicznych przedsiębiorców, szukających nowych możliwości rozwoju.
23 maja 2024
Konsul generalny Holger Mahnicke rozmawiał z przedstawicielami niemieckich firm podczas największych w Europie Środkowej targów przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.
22 maja 2024
Drugiego dnia targów Plastpol, podczas uroczystej gali Platinum Plast, wręczono medale i wyróżnienia za najlepsze produkty i stoiska oraz przyznano nagrody w konkursie Omniplast. Po raz pierwszy w historii zwyciężyła kobieta Marta Tryc z firmy KRAIBURG TPE.
22 maja 2024
Cała branża przetwórstwa tworzyw sztucznych spotkała się w Targach Kielce podczas 28. Międzynarodowych Targów Plastpol. Jednym ze stałych punktów programu wydarzenia jest seminarium Plastech Info organizowane przez wyłącznego branżowego partnera prasowego targów - serwis tworzywa.pl.