Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

Wtryskarki, wytłaczarki, granulaty. Targi PLASTPOL 2022 już na wiosnę!

plastpol 2021 targi przetwórstwa tworzyw sztucznych w kielcach

wspolne-ufi-approved

Jedna z najważniejszych europejskich imprez poświęconych branży przetwórczej wraca w tradycyjnym, majowym terminie do Targów Kielce. XXVI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL jak co roku skupią w sobie najnowsze zdobycze technologii i najciekawsze oferty rynkowe.

Trwająca pandemia nie tylko nie odcisnęła swojego piętna na rynku tworzyw sztucznych i gumy, ale wręcz pozwoliła na rozwój rynku, głównie ze względu na lawinowe zapotrzebowanie na takie produkty jak gumowe rękawiczki, czy plastikowe opakowania. Plastik okazał się być cichym bohaterem przede wszystkim w medycynie. Akcesoria oddechowe, aparatura szpitalna, czy filtry laboratoryjne to jedynie niektóre z produktów tworzyw sztucznych i gumy, niezbędnych w obecnych czasach. To w jednoznaczny sposób wpłynęło między innymi na zmianę postrzegania plastiku przez opinię publiczną.

maszyny do produkcji i przetwórstwa tworzyw na targach plastpol

Kieleckie Targi PLASTPOL już od ćwierć wieku stanowią centralny punkt spotkań biznesu i dialogu krajowych i światowych koncernów sektora przetwórstwa tworzyw w Europie Środkowo-Wschodniej. Podobnej rangi wystawy nie odbywają się u naszych sąsiadów zza południowej i wschodniej granicy.

W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele wszystkich grup branży: dystrybutorzy, firmy tworzywowe i producenci maszyn oraz, a może przede wszystkim, klienci. Targi PLASTPOL, ze względu na swój prestiż, są też szeroko omawiane przez media branżowe, ogólnopolskie oraz zagraniczne.

PLASTPOL to nie tylko maszyny i oferty zakupowe, ale także spotkania, seminaria, kursy, a co za tym idzie możliwość spotkania się twarzą w twarz i wymiana doświadczeń na polu biznesowym i zawodowym z ekspertami z całego świata. Taki i w tym roku na uczestników czekają seminaria przygotowane przez Plastech–INFO, podejmujące temat rozwoju technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, oraz spotkania biznesowe, w tym rozpoczynająca wydarzenie, coroczna konferencja prasowa przygotowana przez stowarzyszenie PlasticsEurope Polska, podczas którego przedstawiony zostanie raport z rozwoju rynku plastików na świecie.

Aktualności
25 listopada 2021
Dzięki nowej platformie – Portalowi Wystawcy, rejestracja na Targi PLASTPOL jest jeszcze prostsza. Dodatkowo Portal Wystawcy daje możliwość zbudowania swojego firmowego portfolio, dzięki któremu będziesz mógł pokazać się z jak najlepszej strony.
Patronat internetowy:
Wyłączny branżowy patron prasowy:
Partnerzy i patronaty: