Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

omniplast-2022

Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

Wtryskarki, wytłaczarki, granulaty. Targi PLASTPOL 2022 już na wiosnę!

plastpol 2021 targi przetwórstwa tworzyw sztucznych w kielcach

wspolne-ufi-approved

Jedna z najważniejszych europejskich imprez poświęconych branży przetwórczej wraca w tradycyjnym, majowym terminie do Targów Kielce. XXVI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL jak co roku skupią w sobie najnowsze zdobycze technologii i najciekawsze oferty rynkowe.

linked-logo.png [21.67 KB]

Trwająca pandemia nie tylko nie odcisnęła swojego piętna na rynku tworzyw sztucznych i gumy, ale wręcz pozwoliła na rozwój rynku, głównie ze względu na lawinowe zapotrzebowanie na takie produkty jak gumowe rękawiczki, czy plastikowe opakowania. Plastik okazał się być cichym bohaterem przede wszystkim w medycynie. Akcesoria oddechowe, aparatura szpitalna, czy filtry laboratoryjne to jedynie niektóre z produktów tworzyw sztucznych i gumy, niezbędnych w obecnych czasach. To w jednoznaczny sposób wpłynęło między innymi na zmianę postrzegania plastiku przez opinię publiczną.

maszyny do produkcji i przetwórstwa tworzyw na targach plastpol

Kieleckie Targi PLASTPOL już od ćwierć wieku stanowią centralny punkt spotkań biznesu i dialogu krajowych i światowych koncernów sektora przetwórstwa tworzyw w Europie Środkowo-Wschodniej. Podobnej rangi wystawy nie odbywają się u naszych sąsiadów zza południowej i wschodniej granicy.

W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele wszystkich grup branży: dystrybutorzy, firmy tworzywowe i producenci maszyn oraz, a może przede wszystkim, klienci. Targi PLASTPOL, ze względu na swój prestiż, są też szeroko omawiane przez media branżowe, ogólnopolskie oraz zagraniczne.

PLASTPOL to nie tylko maszyny i oferty zakupowe, ale także spotkania, seminaria, kursy, a co za tym idzie możliwość spotkania się twarzą w twarz i wymiana doświadczeń na polu biznesowym i zawodowym z ekspertami z całego świata. Taki i w tym roku na uczestników czekają seminaria przygotowane przez Plastech–INFO, podejmujące temat rozwoju technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, oraz spotkania biznesowe, w tym rozpoczynająca wydarzenie, coroczna konferencja prasowa przygotowana przez stowarzyszenie PlasticsEurope Polska, podczas którego przedstawiony zostanie raport z rozwoju rynku plastików na świecie.

Aktualności
25 listopada 2021
Dzięki nowej platformie – Portalowi Wystawcy, rejestracja na Targi PLASTPOL jest jeszcze prostsza. Dodatkowo Portal Wystawcy daje możliwość zbudowania swojego firmowego portfolio, dzięki któremu będziesz mógł pokazać się z jak najlepszej strony.
Patronat internetowy:
Wyłączny branżowy patron prasowy:
Partnerzy i patronaty: