wh2q2825-20190608-targikielce-ifre.jpg

OSP Włoszczowa najlepsza na IFRE-EXPO

13 czerwca 2019
W zawodach dla Ochotniczych Straży Pożarnych zorganizowanych podczas IFRE-EXPO wzięło udział 18 drużyn. Pierwsze miejsce zajęła ekipa OSP Włoszczowa przed OSP Błogoszów i OSP Wola Kopcowa.

W zawodach zorganizowanych podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO już po raz trzeci wystartowały ekipy z województw: lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Do zadań zawodników należało między innymi: przerzucenie wokół własnej osi na odcinku 5 metrów opony samochodu ciężarowego, rozwinięcie węża gaśniczego W-52 i podpięcie do niego prądownicy i napełnienie 5 litrowego zbiornika na wodę za pomocą węża hydronetki.

Za zdobycie 1. miejsca OSP Włoszczowa otrzymała dwa komplety umundurowania strażaka, w tym: dwa ubrania specjalne, dwa komplety ubrań koszarowych, dwie kominiarki, dwie pary rękawic specjalnych, dwie koszulki krótki rękaw. Za zajęcie drugiego miejsca OSP Błogoszów otrzymała: skaner termiczny RedHawk 955 L.  Trzeci miejsce OSP Woli Kopcowej zostało  nagrodzone

detektorem wielogazowym PS 200 (LEL/O2/H2S/CO).

(UK)

 

Polecane aktualności
09 października 2020
Podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO w 2019 włączyliśmy się w pomoc jedynej w naszym mieście jednostce OSP w zakupie nowego samochodu.
07 czerwca 2019
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych wystartowały w Targach Kielce po raz trzeci.
06 czerwca 2019
Koncentracja na wybranych markach zamiast prezentowania szerokiego spektrum asortymentowego – to hasło przewodnie tegorocznej wystawy firmy Horpol.
06 czerwca 2019
W hali G Targów Kielce dostępna jest strefa edukacyjna na rzecz ochrony i bezpieczeństwa pracy. Pełnią w niej dyżury eksperci z takich instytucji, jak: ZUS, WOMP oraz Stowarzyszenie Służb BHP.
06 czerwca 2019
Zawodowy strażak Piotr Zwarycz wyjechał do Szwecji kiedy trapiły ją pożary. Dzięki tej podróży powstał niesamowity album ze zdjęciami.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy