1z6l7449-20210929-TargiKielce-SacroExpo.jpg
Innowacyjny system grzewczy od Creo Panel.

Ogrzewanie obiektów sakralnych z CREO PANEL

30 maja 2022
Panele grzewcze CREO sprawdzają się w wielu polskich i zagranicznych obiektach sakralnych, montowane są bezpośrednio na posadzkach i podłogach, a także w konfesjonałach, przy ambonach czy w ławkach. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 6 do 8 czerwca 2022 roku podczas Wystawy Sacroexpo.

Ogrzewanie firmy CREO Panel zamontowano w blisko 60 parafiach na terenie Polski, Łotwy i Anglii. Od realizacji obejmującej kilka sztuk paneli do prezbiterium czy konfesjonałów, jak również po duże realizacje całych kościołów pod ławkami mieszczącymi nawet 600 osób. System grzewczy CREO PANEL został zamontowany m.in. w kościele św. Huberta W Zimnej Wodzie k. Nidzicy, w kościele św. Antoniego w Bartnikach k. Radziwiłłowa, w kościele św. Michała Archanioła w Koniecpolu oraz w kaplicy bł. Bolesławy Lament w Grzegórzkach k. Nidzicy.

Korzyści z zastosowania paneli grzewczych CREO jest wiele. Są wydajne i energooszczędne, szybko się nagrzewają i działają bezdźwięcznie, mają wymiary dopasowane do miejsca montażu, a są zamontowane tak, aby stanowiły integralną całość z miejscem montażu,  

Podczas Targów Sacroexpo w 2020 roku system ogrzewania firmy CREO PANEL otrzymał medal i wyróżnienie targowe.

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo już od 6 do 8 czerwca 2022 roku. Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.