gruzja-logo.png

Nowy partner Slavic B2Beauty – otwieramy się na rynek gruziński

01 września 2021
Kolejni partnerzy dołączają do projektu Slavic B2Beauty. Polsko- Gruzińska Izba Gospodarczo Handlowa wesprze polskie firmy z branży kosmetycznej, które szukają rynku zbytu dla swoich produktów.

Polsko – Gruzińska Izba Gospodarczo Handlowa powstała z pasji naszych rodaków do Gruzji. Działa na rzecz rozwoju wzajemnych stosunków gospodarczych i kulturalnych pomiędzy krajami. Jest jedną z wiodących organizacji biznesowych w Polsce.  Reprezentuje i chroni interesy ogromnej liczby przedsiębiorców, łącząc organizacje biznesowe różnych branż.

Izba ściśle współpracuje z Ambasadą RP w Tbilisi oraz Gruzji w Warszawie. Do jej zadań należy m.in. analiza i zbieranie informacji rynkowych, kojarzenie partnerów biznesowych, weryfikacja partnerów biznesowych, wsparcie prawne, podatkowe i administracyjne. Polsko Gruzińska Izba Gospodarczo- Handlowa pomoże także w znalezieniu pracowników, tłumaczeniu lub działaniach marketingowych.

(MBr)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.