ms162-stihl.jpg
fot. stihl.pl

Nowości od STIHL na marcowym Las – Expo. Zobacz piły w akcji

08 lutego 2023
Oferta STIHL to sprawdzone i chętnie wybierane przez klientów urządzenia, ale też nowości, które koniecznie trzeba zobaczyć w czasie targów Las – Expo w Kielcach.

STIHL, ceniony producent urządzeń do pielęgnacji zieleni, jeden z największych producentów i sprzedawców pilarek na świecie, podczas XXII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi zaprezentuje paletę nowości.

 

W dniach od 17 do 19 marca w Targach Kielce pokaże urządzenia spalinowe. Wśród nich nowością będzie seria małych pilarek łańcuchowych – modele MS 162, MS 172, MS 182 i MS 212. Dobrze sprawdzą się w przygotowywaniu drewna opałowego, pracach wokół domu czy ścince mniejszych drzew. Pilarki MS 162 i MS 172 wyróżnia sprawdzona jakość STIHL i atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Modele MS 182 i MS 212 oferują długie okresy międzyserwisowe oraz dodatkowe wyposażenie komfortowe.

STIHL to jednak nie tylko urządzenia spalinowe. Warte uwagi są także akumulatorowe narzędzia dla profesjonalistów. MSA 300 C-O to najmocniejsza akumulatorowa pilarka łańcuchowa do zastosowań profesjonalnych. Dzięki dużej wydajności oraz możliwości wyboru trzech trybów pracy sprawdza się optymalnie w przypadku różnych zastosowań takich jak ścinka, okrzesywanie czy przecinanie na długość.

 

Arboryści, czyli specjaliści zajmujący się opieką nad drzewami, mogą z kolei zapoznać się z modelem MSA 220 T-CO do pielęgnacji drzew z komfortowym uchwytem górnym oraz dużą wydajnością cięcia.


Te i wiele innych urządzeń, maszyn i pojazdów do pracy w lesie i obróbki drewna zobaczyć będzie można podczas Las-Expo w dniach od 17 do 19 marca w Targach Kielce.

 

/MŚ/

Polecane aktualności
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.
17 marca 2023
Puchar Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka trafił w tym roku do firmy JAR-MET. Podczas gali wręczono również Złote Medale i wyróżnienia 28. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz 22. Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.
17 marca 2023
XXVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH i towarzyszące im targi LAS-EXPO to około 450 firm z całego świata. Rozpoczęciu wydarzenia towarzyszyła oficjalna gala, podczas której głosu udzielił m. in. Wiceprezes Rady ministrów, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk.
16 marca 2023
Setki ciągników  i maszyn są już ustawiane, czyszczone i polerowane, by błyszczeć pełną mocą podczas targów techniki rolniczej Agrotech. Wydarzenie rozpoczyna się już w piątek, 17 marca w Targach Kielce. Trzy dni będzie wypełnione światowymi i polskimi premierami, a także spotkaniami z popularnymi w kraju influencerami branży agro.