ERL814-front-side-with-app.png

Nowoczesny transport w Targach Kielce - Blaupunkt i Prime3

29 czerwca 2020
Hulajnogi, deski, skutery elektryczne w ostatnim czasie podbijają rynek. Te małe, zwinne urządzenia pomagają błyskawicznie dotrzeć do celu. Największą ilość swoich zwolenników mają w zatłoczonych miastach, gdzie pomagają zaoszczędzić czas. To także świetny pomysł na dynamiczny relaks

Widok mężczyzny w garniturze przemierzającego ulice na elektrycznej hulajnodze nikogo już nie dziwi. Z takiego sposobu dotarcia do pracy korzysta coraz więcej osób. To tańsza, ale i często szybsza opcja transportu. Przy okazji, błyskawicznie możemy zejść z hulajnogi i wstąpić do sklepu po drugie śniadanie. Należy jednak pamiętać, że tak jak w wielu przypadkach, także podczas jazdy na elektrycznych urządzeniach trzeba zachować rozwagę i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników dróg.

Hulajnogi elektryczne, deski i skutery nieustannie zyskują popularność. Korzystają z nich zarówno dorośli, jak i dzieci. Podczas zakupu sprzętu warto zastanowić się, który konkretnie model sprosta naszym oczekiwaniom i da nam największy komfort użytkowania. Warto zapoznać się z szeroką ofertą i najlepiej zrobić to w Targach Kielce, gdzie podczas Kielce Bike-Expo od 1-3 października będzie można testować, sprawdzać i pytać o modele, którymi jesteśmy zainteresowani. Na pewno należy zwrócić uwagę na konstrukcję sprzętu, jakość wykonania i możliwości oraz technologiczne rozwiązania - jaki ma czas ładowania, jaką maksymalną prędkość osiąga.

Poznaj szeroką ofertę hulajnóg, desek elektrycznych oraz skuterów firm:

BLAUPUNKT

Hulajnoga elektryczna ESC910

Hulajnoga elektryczna to hit, który cały czas zyskuje na popularności. Dzięki niej można sprawnie dojechać do pracy, szkoły czy na uczelnię, omijając korki i unikając ścisku w komunikacji miejskiej.

Silnik o mocy 350 W umożliwia osiągnięcie prędkości maksymalnej na poziomie 25 km/h, którą sterować można za pomocą trzystopniowej regulacji prędkości (3 biegi).

Hulajnoga elektryczna ESC608

Hulajnoga elektryczna to coraz popularniejszy środek transportu. Pozwala na szybkie i bezpieczne przemieszczanie się.

Model hulajnogi elektrycznej ESC608 marki Blaupunkt został wyposażony w silnik o mocy 250 W umożliwiający osiągnięcie prędkości maksymalnej do 25 km/h oraz pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia do 15 stopni.

Hulajnoga elektryczna ESC808

Hulajnoga elektryczna coraz częściej zastępuję nam rower, samochód jak również komunikacje miejską. Dzięki niej możemy szybko dotrzeć w każde wybrane miejsce.

Model ESC808 wyposażony został w silnik o mocy 350 W, dzięki któremu hulajnoga może osiągnąć prędkość maksymalną na poziomie 25 km/h. Dystans, jaki można pokonać na jednym naładowaniu akumulatora o pojemności 5,0 Ah, wynosi maksymalnie do 20 km.

Co ważne, jest możliwość samodzielnej wymiany akumulatora na zapasowy, dzięki któremu odległość, jaką można pokonać na hulajnodze wydłuża się dwukrotnie.

ESC808EDITION-transportation-bag.png [9.58 MB] ESC808-battery-removal.jpg [136.17 KB]

Hulajnoga elektryczna ESC808 EDITION

Hulajnoga elektryczna coraz częściej zastępuję nam rower, samochód jak również komunikacje miejską. Dzięki niej możemy szybko dotrzeć w każde wybrane miejsce.

Model ESC808 wyposażony został w silnik o mocy 350 W, dzięki któremu hulajnoga może osiągnąć prędkość maksymalną na poziomie 25 km/h. Dystans, jaki można pokonać na jednym naładowaniu akumulatora o pojemności 5,0 Ah, wynosi maksymalnie do 20 km. Co ważne, jest możliwość samodzielnej wymiany akumulatora na zapasowy, dzięki któremu odległość, jaką można pokonać na hulajnodze wydłuża się dwukrotnie.

Hulajnoga elektryczna ESC505

Hulajnoga elektryczna ESC505 pozwala w szybki i bezpieczny sposób przemieścić się z domu do wybranego miejsca docelowego, np. biura. Jest świetnym środkiem transportu dla dorosłych, będąc alternatywą dla roweru czy samochodu.

Hulajnoga wyposażona została w silnik o mocy 350 W, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości na poziomie 25 km/h.

Deska elektryczna EHB206

Deska elektryczna EHB206 to doskonały gadżet zarówno dla młodych, jak i starszych zwolenników aktywnego spędzania czasu.

Sterowanie modelem EHB206 oraz wykonywanie prostych akrobacji jest niezwykle łatwe i odbywa się poprzez minimalny balans ciałem. Dodatkowe wsparcie zapewnia funkcja automatycznego balansu.

EHB206-angle.png [500.19 KB]

Deska elektryczna EHB506

Deska elektryczna EHB506 to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, będących w ciągłym ruchu i lubiących przemieszczać się szybko z miejsca na miejsce. To także doskonały gadżet dla młodzieży poszukującej nowinek technicznych i lubiącej dobrą zabawę na świeżym powietrzu.

Dwa niezależne silniki o łącznej mocy 700 W pozwalają na komfortową jazdę deską z maksymalną prędkością do 15 km/h, a wbudowany akumulator o pojemności 4,4 Ah umożliwia przejechanie nawet 20 km na jednym naładowaniu. Zasięg deski elektrycznej zależy jednak od jej obciążenia podczas jazdy (maks. 120 kg) oraz nawierzchni, po jakiej porusza się użytkownik, dlatego może się on różnić w przypadku korzystania z urządzenia przez lekkie dziecko, a dorosłego mężczyznę.

Deska elektryczna EHB608/ EHB608 BL

Model EHB608/ EHB608 BL wyposażony został w dwa niezależne silniki, każdy o mocy 300 W, które umożliwiają komfortową i bezpieczną jazdę deską z maksymalną prędkością do 12 km/h.

W pełni naładowany akumulator o pojemności 4 Ah, umożliwia pokonanie dystansu do około 10-12 km, który jest wystarczający, aby przemieszczać się na krótkich odcinkach, czy w przypadku bardziej doświadczonych użytkowników, wykonywać różnego rodzaju ewolucje. Jednak ostateczny zasięg zależy od wielu różnych czynników, takich jak obciążenie (maks. 120 kg), rodzaj nawierzchni po jakiej porusza się użytkownik czy warunki pogodowe.

EHB608-Front.png [3.84 MB]

Deska elektryczna EHB810

Osoby aktywne, pragnące sprawnie i szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce, a także dzieci i młodzież, która lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, wykonując ewolucje na terenie skateparku, z pewnością zwrócą uwagę na nową deskę elektryczną EHB810 marki Blaupunkt.

Wyposażenie modelu EHB810 w dwa niezależne silniki, każdy o mocy 350 W, pozwala na komfortową i bezpieczną jazdę deską z maksymalną prędkością do 12 km/h.

W pełni naładowany akumulator o pojemności 4 Ah, daje możliwość przejechania od 12 do 15 km, np. z metra do pracy, szkoły lub na spotkanie z przyjaciółmi w restauracji.

Skuter elektryczny ERL814

Skutery elektryczne to idealne rozwiązanie dla mieszkańców dużych, zatłoczonych miast. Przydadzą się zawsze tam, gdzie niezbędne jest szybkie, wygodne i tanie dotarcie z punktu do punktu. Nowoczesna stylistyka czyni je dodatkowo stylowym środkiem transportu do pracy lub szkoły.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w ofercie marki Blaupunkt pojawił się model ERL814 – składany skuter elektryczny z aplikacją mobilną.

Składany skuter elektryczny ERL814 to gwarancja bezpiecznej i pełnej radości podróży!

ERL814-folded.png [3.86 MB]

PRIME3

Hulajnoga elektryczna EES71

Dzięki silnikowi 350 W możliwie jest osiągnięcie maksymalnej prędkości do 25 km/h, zaś trzystopniowa regulacja prędkości (3 biegi) umożliwia sterowanie tempem jazdy i pozwala dostosować ją do wieku i umiejętności kierującego, dzięki czemu podróż jest jeszcze bardziej bezpieczna.

Akumulator 10 Ah pozwala na przejechanie na pełnym naładowaniu baterii do 40 km. Zasięg ten uzależniony jest od obciążenia pojazdu oraz rodzaju nawierzchni, po której się poruszamy.

ees71-side-strzalki.jpg [1.92 MB]

Hulajnoga elektryczna EES61

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku marka PRIME3 stworzyła składaną hulajnogę elektryczną EES61. Ten przyjazny dla środowiska i w pełni bezpieczny pojazd elektryczny przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi.

Dzięki silnikowi 350 W możliwie jest osiągnięcie maksymalnej prędkości do 25 km/h, zaś trzystopniowa regulacja prędkości (3 biegi) umożliwia sterowanie tempem jazdy i pozwala dostosować ją do wieku i umiejętności kierującego, dzięki czemu podróż jest jeszcze bardziej bezpieczna.

Hulajnoga elektryczna EES21WH/RD/BL

Hulajnoga elektryczna dowiezie Was do celu sprawnie, bezpiecznie i bez stania w korkach. To środek transportu, który jest doskonałą alternatywą dla samochodu i roweru. Sprawdzi się również wtedy, gdy do pracy czy szkoły dojeżdżacie pociągiem, autobusem lub tramwajem.

Po złożeniu, można ją bowiem bezproblemowo przenosić z jednego do drugiego środka transportu. Jest również świetną zabawką dla młodszych użytkowników, która zachęci ich do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

EES21BL-side.png [1.62 MB] EES21RD-folded.png [2.50 MB]

Skuter elektryczny ESS41GR/ESS41WH

Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Tak właśnie chcielibyśmy się przemieszczać w zatłoczonym mieście. Nikt przecież nie lubi stać w korkach, szukać wolnego miejsca do zaparkowania czy jeździć autobusem, do którego trudno się wcisnąć już na początkowym przystanku.

W odpowiedzi na rosnące wymagania użytkowników, producent marki PRIME3 wprowadził do swojej oferty skuter elektryczny ESS41GR/ ESS41WH. Ten wygodny pojazd z siodełkiem pozwoli uniknąć stania w korkach i wygodnie dojechać do szkoły, pracy czy na spotkanie ze znajomymi.

Skuter elektryczny ESS41GR/ ESS41WH został wyposażony w silnik o mocy 250 W, dzięki czemu użytkownik może się nim poruszać z maksymalną prędkością do 25 km/h. Prędkością steruje się za pomocą manetki wyposażonej w 3 biegi.

EES41GR.png [2.94 MB]

Zapraszamy na targi Kielce Bike-Expo do Targów Kielce już od 1 do 3 października.  

(AO)

Polecane aktualności
07 lipca 2020
Wydarzenie skierowane do miłośników dwóch kółek odbędzie się jesienią w Targach Kielce
10 lipca 2020
Wakacje w pełni, a więc to już najwyższy czas na opracowanie letnich tras rowerowych. Tym razem prezentujemy Państwu ofertę Warmii, Mazur i Roztocza
10 lipca 2020
XI Międzynarodowe Targi Rowerowe, które odbędą się od 1 do 3 października 2020 r. to wydarzenie, na które czeka cała branża rowerowa!
03 sierpnia 2020
Ministerstwo Sportu wspiera targi Kielce Bike-Expo
04 sierpnia 2020
Poznaj trasy rowerowe zachodniej Polski, które zapamiętasz na długo. Po sprawdzeniu najciekawszych polskich szlaków dla cyklistów, jesienią zapraszamy do Targów Kielce na XI Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO
07 sierpnia 2020
Zostań wystawcą targów Kielce Bike-Expo i otrzymaj bezpłatny dostęp do innowacyjnej platformy sprzedażowej. Portal to doskonała okazja żeby Twoje produkty zobaczyło jeszcze więcej zainteresowanych firm z całego świata. Skorzystaj z oferty targów hybrydowych, które łączą w sobie tradycyjne i nowoczesne rozwiązania #ZyskajWięcej. Rowerowe święto w Targach Kielce już od 1 do 3 października
10 sierpnia 2020
Do pracy, do szkoły, na zakupy. Na rowerze jeździ nieco ponad 70% Polaków, w tym systematycznie 22%, od czasu do czasu 35%, a 13% tylko okazjonalnie. Prawie co trzeci dorosły badany (30%) w ogóle nie korzysta z roweru
19 sierpnia 2020
Iście rowerowe wydarzenie w Targach Kielce – Kielce Bike-Expo odbędzie się już w październiku. Oprócz licznych prezentacji i testów odbędą się także szkolenia i konferencje. Aby poznać najnowsze technologie związane ze wspomaganiem rowerów elektrycznych warto wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez Veloprofit
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy