ERL814-front-side-with-app.png

Cutting-edge transport solutions at Targi Kielce - Blaupunkt and Prime3 on show

29 june 2020
Scooters, boards, electric scooters have storm-taken the market. Small, agile devices are designed to help you reach your destination in practically no time. The largest number of supporters live in crowded cities. Thus they find the solutions the best way to save time and also offer a great dynamic relaxation time

A man wearing a suit on an electric scooter driving down streets no longer comes as a surprise for anyone.  More and more people use this way of commuting as  a cheaper, but often faster transport option.  We can get off the scooter quickly and enter a shop to buy some refreshments.  However, it should be remembered that electric devices require you to be careful and take care of yourself and other road users.

Electric scooters, boards are gaining popularity  both among adults and children who also use them. When buying equipment, it is worth considering a particular model which meets our expectations and offers us the greatest use comfort.  Thus it is worth getting acquainted with a wide offer. Targi Kielce, the home for the Kielce Bike-Expo held 1-3 October is the best place to have an in-depth market insight - they and test, check ask about specific models we are interested in. You should definitely pay attention to the equipment construction, quality of workmanship and possibilities as well as technological solutions - the charging time, maximum speed etc. .

Discover a wide range of scooters, electric boards from:

BLAUPUNKT

ESC910 electric scooter

The electric scooter is a smash-hit, constantly gaining popularity. Thanks to this vehicle, you can quickly get to work, school, or university - no more traffic jams

The 350-Watt engine delivers a top speed of 25 km/h, which can be controlled by a three-step speed adjustment (3 gears).

ESC608 electric scooter

An electric scooter is an increasingly popular means of transport  for quick and safe travel.

The ESC608 Blaupunkt electric scooter is equipped with a 250 W motor which can reach speeds of up to 25 km/h and overcome hills with an inclination angle of up to 15 degrees.

ESC808 electric scooter

 This modern electric vehicle is currently a very-popular alternative to bicycles, motor scooters, and public transport.  It makes us reach any destination quickly.

The ESC808 is equipped with a 350-W motor, which allows the scooter to reach a maximum speed of 25 km/h. The distance which can be covered on a single charge of a 5.0 Ah battery ranges up to 20 km

 A novelty, unique on the e-mobility market, is the ability to replace the battery with a spare, thanks to which the distance which can be covered on the scooter is twice as long.

ESC808EDITION-transportation-bag.png [9.58 MB] ESC808-battery-removal.jpg [136.17 KB]

Hulajnoga elektryczna ESC808 EDITION

Hulajnoga elektryczna coraz częściej zastępuję nam rower, samochód jak również komunikacje miejską. Dzięki niej możemy szybko dotrzeć w każde wybrane miejsce.

Model ESC808 wyposażony został w silnik o mocy 350 W, dzięki któremu hulajnoga może osiągnąć prędkość maksymalną na poziomie 25 km/h. Dystans, jaki można pokonać na jednym naładowaniu akumulatora o pojemności 5,0 Ah, wynosi maksymalnie do 20 km. Co ważne, jest możliwość samodzielnej wymiany akumulatora na zapasowy, dzięki któremu odległość, jaką można pokonać na hulajnodze wydłuża się dwukrotnie.

Hulajnoga elektryczna ESC505

Hulajnoga elektryczna ESC505 pozwala w szybki i bezpieczny sposób przemieścić się z domu do wybranego miejsca docelowego, np. biura. Jest świetnym środkiem transportu dla dorosłych, będąc alternatywą dla roweru czy samochodu.

Hulajnoga wyposażona została w silnik o mocy 350 W, który pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości na poziomie 25 km/h.

Deska elektryczna EHB206

Deska elektryczna EHB206 to doskonały gadżet zarówno dla młodych, jak i starszych zwolenników aktywnego spędzania czasu.

Sterowanie modelem EHB206 oraz wykonywanie prostych akrobacji jest niezwykle łatwe i odbywa się poprzez minimalny balans ciałem. Dodatkowe wsparcie zapewnia funkcja automatycznego balansu.

EHB206-angle.png [500.19 KB]

Deska elektryczna EHB506

Deska elektryczna EHB506 to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, będących w ciągłym ruchu i lubiących przemieszczać się szybko z miejsca na miejsce. To także doskonały gadżet dla młodzieży poszukującej nowinek technicznych i lubiącej dobrą zabawę na świeżym powietrzu.

Dwa niezależne silniki o łącznej mocy 700 W pozwalają na komfortową jazdę deską z maksymalną prędkością do 15 km/h, a wbudowany akumulator o pojemności 4,4 Ah umożliwia przejechanie nawet 20 km na jednym naładowaniu. Zasięg deski elektrycznej zależy jednak od jej obciążenia podczas jazdy (maks. 120 kg) oraz nawierzchni, po jakiej porusza się użytkownik, dlatego może się on różnić w przypadku korzystania z urządzenia przez lekkie dziecko, a dorosłego mężczyznę.

Deska elektryczna EHB608/ EHB608 BL

Model EHB608/ EHB608 BL wyposażony został w dwa niezależne silniki, każdy o mocy 300 W, które umożliwiają komfortową i bezpieczną jazdę deską z maksymalną prędkością do 12 km/h.

W pełni naładowany akumulator o pojemności 4 Ah, umożliwia pokonanie dystansu do około 10-12 km, który jest wystarczający, aby przemieszczać się na krótkich odcinkach, czy w przypadku bardziej doświadczonych użytkowników, wykonywać różnego rodzaju ewolucje. Jednak ostateczny zasięg zależy od wielu różnych czynników, takich jak obciążenie (maks. 120 kg), rodzaj nawierzchni po jakiej porusza się użytkownik czy warunki pogodowe.

EHB608-Front.png [3.84 MB]

Deska elektryczna EHB810

Osoby aktywne, pragnące sprawnie i szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce, a także dzieci i młodzież, która lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, wykonując ewolucje na terenie skateparku, z pewnością zwrócą uwagę na nową deskę elektryczną EHB810 marki Blaupunkt.

Wyposażenie modelu EHB810 w dwa niezależne silniki, każdy o mocy 350 W, pozwala na komfortową i bezpieczną jazdę deską z maksymalną prędkością do 12 km/h.

W pełni naładowany akumulator o pojemności 4 Ah, daje możliwość przejechania od 12 do 15 km, np. z metra do pracy, szkoły lub na spotkanie z przyjaciółmi w restauracji.

Skuter elektryczny ERL814

Skutery elektryczne to idealne rozwiązanie dla mieszkańców dużych, zatłoczonych miast. Przydadzą się zawsze tam, gdzie niezbędne jest szybkie, wygodne i tanie dotarcie z punktu do punktu. Nowoczesna stylistyka czyni je dodatkowo stylowym środkiem transportu do pracy lub szkoły.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w ofercie marki Blaupunkt pojawił się model ERL814 – składany skuter elektryczny z aplikacją mobilną.

Składany skuter elektryczny ERL814 to gwarancja bezpiecznej i pełnej radości podróży!

ERL814-folded.png [3.86 MB]

PRIME3

Hulajnoga elektryczna EES71

Dzięki silnikowi 350 W możliwie jest osiągnięcie maksymalnej prędkości do 25 km/h, zaś trzystopniowa regulacja prędkości (3 biegi) umożliwia sterowanie tempem jazdy i pozwala dostosować ją do wieku i umiejętności kierującego, dzięki czemu podróż jest jeszcze bardziej bezpieczna.

Akumulator 10 Ah pozwala na przejechanie na pełnym naładowaniu baterii do 40 km. Zasięg ten uzależniony jest od obciążenia pojazdu oraz rodzaju nawierzchni, po której się poruszamy.

ees71-side-strzalki.jpg [1.92 MB]

Hulajnoga elektryczna EES61

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku marka PRIME3 stworzyła składaną hulajnogę elektryczną EES61. Ten przyjazny dla środowiska i w pełni bezpieczny pojazd elektryczny przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi.

Dzięki silnikowi 350 W możliwie jest osiągnięcie maksymalnej prędkości do 25 km/h, zaś trzystopniowa regulacja prędkości (3 biegi) umożliwia sterowanie tempem jazdy i pozwala dostosować ją do wieku i umiejętności kierującego, dzięki czemu podróż jest jeszcze bardziej bezpieczna.

Hulajnoga elektryczna EES21WH/RD/BL

Hulajnoga elektryczna dowiezie Was do celu sprawnie, bezpiecznie i bez stania w korkach. To środek transportu, który jest doskonałą alternatywą dla samochodu i roweru. Sprawdzi się również wtedy, gdy do pracy czy szkoły dojeżdżacie pociągiem, autobusem lub tramwajem.

Po złożeniu, można ją bowiem bezproblemowo przenosić z jednego do drugiego środka transportu. Jest również świetną zabawką dla młodszych użytkowników, która zachęci ich do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

EES21BL-side.png [1.62 MB] EES21RD-folded.png [2.50 MB]

Skuter elektryczny ESS41GR/ESS41WH

Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Tak właśnie chcielibyśmy się przemieszczać w zatłoczonym mieście. Nikt przecież nie lubi stać w korkach, szukać wolnego miejsca do zaparkowania czy jeździć autobusem, do którego trudno się wcisnąć już na początkowym przystanku.

W odpowiedzi na rosnące wymagania użytkowników, producent marki PRIME3 wprowadził do swojej oferty skuter elektryczny ESS41GR/ ESS41WH. Ten wygodny pojazd z siodełkiem pozwoli uniknąć stania w korkach i wygodnie dojechać do szkoły, pracy czy na spotkanie ze znajomymi.

Skuter elektryczny ESS41GR/ ESS41WH został wyposażony w silnik o mocy 250 W, dzięki czemu użytkownik może się nim poruszać z maksymalną prędkością do 25 km/h. Prędkością steruje się za pomocą manetki wyposażonej w 3 biegi.

EES41GR.png [2.94 MB]

Zapraszamy na targi Kielce Bike-Expo do Targów Kielce już od 1 do 3 października.  

(AO)

Recommended articles
21 september 2019
Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się ponad 500 uczestników!
22 april 2020
Od poniedziałku znowu można korzystać z parków, lasów i bulwarów. Zatem ponownie możemy wskoczyć na rowery i zrelaksować się w otoczeniu przyrody - oczywiście przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas pandemii.
28 april 2020
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała wskazówki techniczne dotyczące tego, jak powinno się zachowywać w trakcie pandemii koronawirusa.
02 june 2020
Sklepy sportowe w dobie pandemii koronawirusa przeżywają prawdziwe oblężenie. Po kilkutygodniowych restrykcjach wprowadzonych przez rząd, wszystko powoli wraca do normalności. Na ulice wyjeżdżają także cykliści.
15 june 2020
Nowe zasady związane z pandemią pozwalają już na jeżdżenie bez maseczek i spotkania ze znajomymi. Za nami długi, aktywny weekend
17 june 2020
Planując ekstremalny wypad warto zaopatrzyć się w profesjonalny i przede wszystkim bezpieczny sprzęt. Najlepiej zaufać sprawdzonym markom funkcjonującym na rynku od wielu lat
06 july 2020
Jeśli mieszkacie na Mazowszu lub w Wielkopolsce, wycieczki nad morze albo w góry mogą być zbyt odległe. Na szczęście centralna Polska również obfituje w interesujące trasy rowerowe różnej długości - oto nasz wybór
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
You have no added exhibitors.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
You have no added events.
Show me fairs planner