KROZMET.png
Firma Krozmet Wystawcą targów Ekotech.

Nowoczesne rozwiązania dla branży odpadowo-recyklingowej od Krozmet na targach Ekotech

04 marca 2024
Istniejąca od ponad 15 lat na rynku firma Krozmet z powodzeniem funkcjonuje już w sektorze recyclingu, transportu technologicznego, przemysłu oraz urządzeń dla rolnictwa. To silna marka, której ofertę będzie można poznać od 10 do 11 kwietnia w trakcie targów Ekotech.

W skład firmy Krozmet, jednego z Wystawców Ekotech wchodzą dwie dedykowane submarki: Krozmet Recycling i Industry.

Krozmet Recycling dostarcza nowoczesne rozwiązania dla branży odpadowo-recyklingowej, w tym kompleksowe systemy do recyklingu odpadu budowlanego i porozbiórkowego (C&D). Dzięki zastosowanym technologiom oferowane systemy produkują czyste drewno, kruszywo, metale, tworzywa sztuczne, włókna i frakcje RDF, są gotowe do wprowadzenia ponownie na rynek. Jako oficjalny sprzedawca i partner serwisowy firmy Bollegraaf Recycling Solutions na terenie Polski , KrozmetRecycling posiada w ofercie cały asortyment (m.in prasy belujące HBC, instalacje C&D).

HBC140-baler-1536x1024.jpg [2.24 MB]

Krozmet Industry specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla przemysłu. Projektuje i wykonuje nowoczesne maszyny oraz urządzenia będące wykorzystywane w wielu branżach. To m.in: wydobycie i przerób kruszyw, ciepłownicza, hutnicza, oponiarska, górnicza. Dzięki doświadczonej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, Krozmet Industry jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi zgodnie z zasadą: WYMYŚL - ZAPROJEKTUJ - WYKONAJ – URUCHOM. Długoletnie doświadczenie gwarantuje pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz profesjonalne doradztwo zgodne z potrzebami klientów.

Zapraszamy na stoisko firmy Krozmet podczas targów Ekotech od 10 do 11 kwietnia w Targi Kielce.

Wstęp na targi bezpłatny, wystarczy się zarejestrować poprzez stronę: www.targikielce.pl/ekotech

Targom Ekotech towarzyszyć będzie spotkanie branży infrastrukturalnej Autostrada Nowa Infrastruktura , a także zawody biogospodarcze Targi Kielce Hackathon.

/MSi/

 

 

Polecane aktualności
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.