El-Cab-logo-RGB.png

Nowe elementy wyposażenia autobusów od firmy El-Cab

11 października 2022
Obecna na rynku od 1996 roku firma to nowoczesne, dynamiczne i otwarte na potrzeby klientów przedsiębiorstwo oferujaće kompleksową obsługę od projektu wraz z opracowaniem dokumentacji po serwis posprzedażny.

EL-CAB realizuje również prace projektowe i wykonawcze z zakresu nietypowego wyposażenia elektrycznego i okablowania w pojazdach specjalnego przeznaczenia (np. autobus – mobilna stacja krwiodawstwa, autobus – gabinet kosmetyczny, mikrobus z luksusowym wyposażeniem specjalnym). Firma  zajmuje się zarówno produkcją seryjną, jak i prototypową, obejmującą następujące obszary:

  • Produkcja – elementy wyposażenia pojazdów użytkowych, jak: wiązki kablowe, tablice sterowania elektrycznego i inne komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego, morskiego i kolejnictwa.

  • Dział Sprzedaży – jest dystrybutorem towarów, a także całych systemów znanych zachodnich producentów. Są to komponenty do wyposażania autobusów, pojazdów szynowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych, pojazdów specjalnych oraz wojskowych, a także jednostek pływających.

  • Usługi serwisowe i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez nas produktów i towarów handlowych.

Podczas targów TRANS-EXPO firma El-Cab zaprezentuje nowy wyświetlacz “ZATRZYMANIE NA ŻĄDANIE” i kratkę nawiewu P355.

Panel “ZATRZYMANIE NA ŻĄDANIE” wkrótce będzie gotowy do masowej produkcji, ale już teraz w trakcie targów będzie można go obejrzeć na stoisku E-29 firmy El-Cab. Jego kompaktowa i atrakcyjna konstrukcja sprawia, że dostępny będzie w rozmiarach dedykowanych dla autobusów miejskich, a w przyszłości również dla minibusów. Do tej pory firma PRIMA nie posiadała w swojej ofercie wyświetlacza “ZATRZYMAANIE NA ŻĄDANIE”, ale od teraz będzie można zakupić zarówno przyciski STOP, jak i panel służący, jako unikalny zestaw. Będzie on również dostępny jako część zamienna zastępująca istniejące oraz jako pojedynczy element do nowego projektu kabiny, kompatybilny z dowolnymi innymi przyciskami. Wybierajać go, można zdecydować się na dwie linie tekstu lub tylko jedną. Panel będzie dostępny we wszystkich językach!

NEW-STOP-REQUEST-SIGN.jpg [1.17 MB]

Drugi z premierowych produktów “kratka nawiewu P355” jest już dostępny w katalogu firmy PRIMA. Wyróżnia się swoimi walorami estetycznymi i parametrami technicznymi. Kratka dostępna jest w wersji czarnej oraz chromowanej, ale model został zaprojektowany tak, aby w razie potrzeby można go było dostosować do oczekiwań klienta. Niezależny pierścień zewnętrzny umożliwia zastosowanie różnych wykończeń i kolorystyki tylko tej części bez wpływu na  korpus element. Modułowy system mocowania sprawia, że produkt ten ma bardzo szerokie zastosowanie.

DSC-0286-Modificata.jpeg [311.77 KB] PRIMA-INDUSTRIES-006-SD-Modificata.jpeg [54.04 KB]

Po więcej informacji dotyczących produktów firmy El-Cab zapraszamy na nasze stoisko – E-29.

(ŁK)

Polecane aktualności
14 października 2022
Od przedwojennego autobusu, do Ikarusa, który jeszcze kilkanaście lat temu woził nas ulicami miast. Przy okazji kieleckich targów Transexpo 2022 Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej zaprezentowała ciekawą wystawę zabytkowych autobusów.
14 października 2022
Firma Simple H2 przedstawiła swoją wizje wykorzystania instalacji wytwarzania zielonego wodoru w drugim dniu Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego.
13 października 2022
Ile kosztuje podróżowanie po mieście? Odpowiedź na to pytanie poznali uczniowie, którzy odwiedzili wystawę TRANSEXPO, trwającą obecnie w Targach Kielce. Mieli oni okazję wziąć udział w krótkiej prelekcji połączonej z debatą na temat środków komunikacji.
13 października 2022
Wiele interesujących wątków dotyczących m.in. obowiązujących aktów prawnych związanych z transportem publicznych poruszono podczas konferencji przewozowej Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji w trakcie XVI targów TRANSEXPO w Targach Kielce.
13 października 2022
XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO odwiedziły delegacje z Ukrainy. Nasi sąsiedzi poszukują tu autobusów i busów, które sprawdzą się w warunkach miejskich, ale i takich, które sprawnie przewiozą pasażerów z miast do mniejszych miejscowości.
13 października 2022
Pierwszy wieczór XVI Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego upłynął pod znakiem targowych nagród i wyróżnień.
13 października 2022
Dwunastometrowy elektryk od ARP, Arthur z zapowiedzią produkcji w Polsce czy nowy Isuzu. Tegoroczne Transexpo w Targach Kielce nie rozczarowuje, jeśli chodzi o ilość premier i prezentowanych pojazdów. Wrażenie robiły też same pokazy.
12 października 2022
Instytucje odpowiadające za transport w wielu miastach na terenie całej Polski poszukują kandydatów na stanowiska kierowców, ale też pracowników wielu działów ze swoich struktur. W środę, podczas pierwszego dnia XVI Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, które trwają w Targach Kielce, Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej zorganizowała konferencję, podczas której promowano rekrutację do spółek w Warszawie, Krakowie i Kielcach.