Projekt-bez-nazwy.png

Nowatermia - wyłączny dystrybutor pomp ciepła marki CTC będzie Wystawcą na Enex! CTC posiada 100 letnie doświadczenie

09 stycznia 2024
Gruntowe i powietrzne pompy ciepła, moduły wewnętrzne marki CTC oraz wiele innych nowoczesnych produktów zaprezentowanych zostanie podczas targów Enex na stoisku firmy Nowatermia. Zapraszamy do Targów Kielce już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Firma Nowatermia to wyłączny dystrybutor szwedzkich, niezawodnych pomp ciepła marki CTC, jednego z liderów w branży pomp ciepła posiadającej 100 letnie doświadczenie. Nowatermia, będąca wyłącznym dystrybutorem szwedzkich pomp ciepła CTC od 2018 roku, oferuje kompleksowe wsparcie projektowe, serwisowe, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną dla swoich klientów.

Zespół dysponuje wiedzą, doświadczeniem, sprawdzoną logistyką oraz odpowiednią powierzchnią magazynową. Jest w stanie obsłużyć małe inwestycje jak również duże, skomplikowane obiekty wymagające projektu, dofinansowania, uruchomienia i obsługi posprzedażowej. Nowatermia jest oficjalnym członkiem wspierającym Stowarzyszenia Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC).

Klienci firmy mogą skorzystać z indywidualnych szkoleń dostosowanych do ich potrzeb, korzystając z profesjonalnej sali szkoleniowej. Tematy szkoleń obejmują ofertę produktową Nowatermia, budowę i działanie pomp ciepła, dobór, montaż, pierwsze uruchomienie oraz przeglądy serwisowe, a także narzędzia komputerowe do doboru i analizy pomp ciepła. Firma Nowatermia dba o satysfakcję klientów, świadcząc również usługi serwisowe we własnym zakresie oraz poprzez Autoryzowanych Partnerów Serwisowych na terenie całego kraju.

W ofercie Nowatermia znajdują się różnorodne produkty CTC, takie jak gruntowe pompy ciepła (m.in. CTC GSi 600, CTC EcoHeat 400, CTC EcoPart 600M), powietrzne pompy ciepła (m.in. CTC EcoAir 600M, CTC CombiAir) oraz moduły wewnętrzne (m.in. CTC EcoZenith i555 Pro). 

Z produktami firmy Nowatermia będzie można zapoznać się podczas Targów Enex od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje bezpłatna rejestracja

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.