MIRACULUM-logo-wybrane-black.png

Naturalne kosmetyki MIRACULUM na SLAVIC B2Beauty

11 kwietnia 2022
MIRACULUM S.A. to jedna z najstarszych polskich firm kosmetycznych, założona w 1924 roku. Specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych receptur opartych na naturalnych i sprawdzonych składnikach. Charakter marki podkreślają wysmakowane, powalające szlachetnym minimalizmem opakowania, które wyróżnia unikatowy kształt, stylizowany na kapelusz Napoleona.

W portfolio marki znajdują się perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz ciała, depilacji i makijażu. Wśród nich znaleźć można wiele tradycyjnych marek, takich jak: PANI WALEWSKA, BYĆ MOŻE, WARS dla mężczyzn, które są ikonami polskiej kosmetyki. Obecnie firma skupia się na rozwoju produktów Vege/Bio: marki JOKO VEGAN, TANITA VEGAN, GRACJA BIO. Nowa holistyczna linia produktów JOKO PURE łączy pielęgnację skóry z nowoczesnym makijażem.

Miraculum tworzy produkty przy zachowaniu szacunku do natury i ekologii, a marki firmy mają źródło w bogatej historii i tradycji. W rezultacie jej marki mają status „ikon” i odnoszą̨ sukcesy w Europie. Każda marka ma swój własny wszechświat, więc każda z nich wymaga odpowiedniego podejścia.

MIRACULUM-02.jpg [1.10 MB] MIRACULUM-01.jpg [369.13 KB]

Pochodząca z Krakowa firma odpowiada za wprowadzenie na rynek wielu przełomowych technologii. Miraculum to pionier w dziedzinie produktów zwalczających oznaki starzenia się skóry. Jako pierwsi wprowadzili na rynek kosmetyczny rewolucyjne nowości m.in.: stosowanie ceramidów, alg, kwasów owocowych oraz struktur ciekłych kryształów w produktach pielęgnacyjnych stosowanych poza gabinetami kosmetycznymi. Laboratorium podążając  za światowymi trendami już w 6 miesięcy po globalnej premierze zastosowało bezpieczną i skuteczną alternatywę Botoxu – Bioxilift ®, a także doskonały składnik liftingujący Liftline ®. Pierwszy polski szampon w płynie Finezja powstał przy udziale naukowców Miraculum.

Firma mająca korzenie w latach 20. XX wieku, posiada bogate doświadczenie, dynamicznie się rozwija, stawiając na własne, oryginalne receptury. Od zawsze cechowały ją: szybka i elastyczna reakcja na zmiany rynkowe oraz potrzeby klientów. Stale pogłębiana wiedza, doświadczenie oraz niezliczone godziny spędzone przez naukowców w nowoczesnym Laboratorium Miraculum, to klucz do pionierskich receptur.

Z szeroką ofertą produktów marki MIRACULUM będzie można zapoznać się podczas SLAVIC B2BEAUTY od 21 do 22 czerwca w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.