DachForum-odliczanie-FB-1200x1200-3dni.png

Największe w kraju spotkanie branży pokryć dachowych już w najbliższy weekend 14-15 stycznia w Targach Kielce!

11 stycznia 2023
Druga edycja Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zapowiada się naprawdę imponująco. Na zwiedzających czekać będą eksperci, pokazy rzemiosła i nowoczesny sprzęt światowych marek. Kobiety oraz dzieci i młodzież wejdą za darmo.

Światowe marki na wyciągnięcie ręki

Dach Forum to wydarzenie skierowane do fachowców, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty i wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców. W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu, poznasz ofertę ponad 80 firm w tym: Blachotrapez, CB COROTOP, Blachy Pruszyński, ITW (USA), Jouanel (Francja), SVARCOVE (Czechy), PREFA (Austria), KrisMar, Dietrich i wielu innych marek. Jeśli poszukujesz nowoczesnych technologii i markowych narzędzi od najlepszych producentów na świecie, koniecznie zarezerwuj czas i odwiedź Targi Kielce. Podczas Dach Forum będziesz mógł przetestować narzędzia w optymalnych warunkach pod okiem fachowców.

Fun strefa Blachy Pruszyński

Ponad 500 m2 strefy relaksu i zabaw, dla uczestników oraz rodzin biorących udział w targach Dach Forum, przygotowała firma Blachy Pruszyński – Sponsor Złoty wydarzenia. Na najmłodszych czekać będzie strefa malucha z animatorami i malowaniem buziek. Nieco starsi będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, zabawach i skorzystać z przygotowanych dmuchańców. Dla tych, którzy zechcą przenieść się do świata wirtualnego przygotowano Game Zone, w której dostępne będą symulatory, komputery Atari, Arcade oraz gogle VR. Dach Forum to wydarzenie skierowane głównie do Panów, ale swoje miejsce znajdą także Panie, które pojawią się w Targach Kielce ze swoimi mężami i partnerami. Dla nich przygotowano Salon Piękności, a w nim pokazy pielęgnacji z wykorzystaniem kosmetyków Mary Kay, konsultacje kosmetyczne i darmowe makijaże. Wejście na targi dla dzieci i młodzieży na podstawie legitymacji oraz kobiet jest BEZPŁATNE!

Finał konkursu DACH MASTERS i SPEED ROBEN MASTERS

Jeśli interesuje Cię rywalizacja na najwyższym poziomie i chcesz zobaczyć dekarzy, blacharzy i cieśli w akcji, koniecznie przyjedź na Dach Forum i z bliska przyglądaj się pasjonującej batalii. Dach Masters to trzy kategorie konkursowe, a w każdej pięciu zawodników toczących zacięty bój o nagrody ufundowane przez firmy Blachotrapez Sponsora Strategicznego oraz CB Corotop Sponsora Srebrnego targów Dach Forum i konkursu Dach Masters o łącznej wartości 100 tysięcy złotych. Speed Roben Masters to z kolei rywalizacja w układaniu dachówki na czas.

Pokazy rzemiosła i interesujące prelekcje

Targi Dach Forum to bardzo branżowe wydarzenie, dlatego jego ważną częścią są liczne pokazy sztuki dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej oraz fachowe prelekcje uznanych w branży autorytetów. Na scenie głównej przez dwa dni poruszane będą tematy dotyczące technik pracy, najczęstszych błędów popełnianych na dachach oraz fachowych pojęć. Wśród 18-stu prelegentów pojawią się m.in.: mgr inż. Krzysztof Patoka, inż. Dariusz Nowicki, Igor Pilutkiewicz, Adam Heryk, czy mgr inż. Przemysław Grzesiek. Nie zabraknie również praktycznych pokazów w wykonaniu przedstawicieli Akademii Ciesielstwa, metalManiaka, czy AntyFarmers.

Dach Forum – cała branża pod jednym dachem!

Do weekendowego wydarzenia pozostało coraz mniej czasu, ale nadal możecie zdobyć wejściówkę na największe spotkanie w branży. Jeśli twoja praca związana jest z dachami, chcesz spotkać się z kolegami po fachu, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem lub pokazać swojej rodzinie na czym polega Twój zawód – koniecznie zabierz żonę lub partnerkę wraz z dzieci i razem przyjedźcie na Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Bilety oraz pełny program wydarzenia znajdziesz na stronie targikielce.pl/dachforum.

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!