Bez tytułu.png
Oryginalne lalki „Made in Spain” zapakowane i sprzedawane są w wyjątkowym kartonie, idealnie nadającym się jako prezent dla Twojego dziecka.

Najpiękniejsze hiszpańskie lalki na KIDS' TIME

19 lutego 2020
W ofercie firmy lalkihiszpanskie.pl znalazły się prawdziwe cuda wyprodukowane w Hiszpanii

Unikatowe lalki w całości projektowane i produkowane są w Hiszpanii. Wykonane z najlepszych materiałów i odwzorowane ze wszystkimi szczegółami są bardzo przyjemne w dotyku. Modnie ubrane, ręcznie malowane z głębokim spojrzeniem wyglądają jak prawdziwe bobasy.Oryginalne lalki „Made in Spain” zapakowane i sprzedawane są w wyjątkowym kartonie, idealnie nadającym się jako prezent dla Twojego dziecka.Wśród oryginalnych lalek hiszpańskich znajdują się marki Antonio Juan, Asi oraz Llorens. Producenci oferują szeroki wybór modeli laleczek z różnymi cechami: inne buźki, brzuszki oraz wysokości. A na ich twarzach można dostrzec różne uczucia. Te i wiele innych szczegółów sprawia, że lalki wyglądają jak żywe. A w rzeczywistości są jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach :) Producenci zadbali również o możliwość zmiany ubranka oferując duży wybór ciuszków, które dostępne są w sklepie internetowym.

- Przypominają prawdziwe bobasy. Większość wykonana jest z prawdziwego winylu, a więc są całkowicie bezpieczne dla dzieci. W większości produkowane w Hiszpani. Oczka są ręcznie malowane, (…) mają głębokie spojrzenie, w którym można się zakochać – powiedziała Andżelika Birkos z firmy Lalkihiszpańskie.pl

W asortymencie znajdziemy:

  • lalki płaczące,
  • lalki w całości wykonane z winylu nadające się do kąpieli,
  • lalki z miękkim brzuszkiem idealne do przytulania,
  • bobasy z rzeźbieniami na główce imitujące prawdziwe włosy,
  • a także klasyczne dziewczynki z długimi włosami idealne do czesania 

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas KIDS' TIME 2020. 

(MB)

Polecane aktualności
20 lutego 2020
Wprowadzanie wyrobów dla dzieci na rynek polski było głównym tematem debaty polsko-rosyjskiej w ramach forum biznesu
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy