Projekt-bez-nazwy.png
Najnowsze pojazdy dla branży komunalnej na Ekotech.

Najnowsze pojazdy od Intertrans i Isuzu na targach Ekotech

25 marca 2024
Firma Intertrans, Autoryzowany Salon i Serwis Isuzu Trucks będą jednym z wystawców tegorocznych targów Ekotech. Od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce na ekspozycji nie zabraknie najnowszych samochodów dla branży komunalnej.

Odwiedzający targi Ekotech będą mieli okazję zapoznać się z różnorodną ofertą samochodów oferowanych przez firmę Intertrans, Autoryzowany Salon i Serwis Isuzu Trucks. Na ekspozycji prezentowane będą m.in. model Maxus e-deliver 9 oraz śmieciarka Isuzu P75.

Intertrans to nie tylko sprzedaż nowych samochodów, ale także szeroka gama usług dodatkowych. Firma oferuje sprzedaż części zamiennych oraz kompleksowe usługi serwisowe, wspierane przez doświadczony zespół specjalistów i nowoczesny warsztat. Dodatkowo, Intertrans świadczy również usługi holowania pojazdów nowoczesnymi samochodami specjalistycznymi.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska Intertrans na targach Ekotech w Targach Kielce od 10 do 11 kwietnia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Dołączcie do naszego wydarzenia i zapoznajcie się z ofertą targów Ekotech już dziś.

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.