Porozumienie-o-wspolpracy.png
W konkursach od Solfinity będzie można wygrać paletę modułów.

Na stoisku Solfinity podczas Enex - bezpłatne szkolenia i paleta modułów Sunlink PV do wygrania

29 stycznia 2024
Odwiedzając stoisko nr E-44 firmy Solfinity podczas targów Enex, będzie można zobaczyć najnowsze technologie PV i ESS, skonsultować kwestie techniczne i merytoryczne ze specjalistami, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, zgarnąć zniżki do sklepu Solfinity czy wygrać palety modułów SunLink PV N-type 430 W.

Topowe technologie i nowości w ofercie

Podczas targów Enex na stoisku Solfinity prezentowany będzie bogaty wybór modułów o mocach od 430 W do 660 W, wykonanych w topowych technologiach N-type, ABC, bifacial, takich marek jak SunLink, TW Solar, Trina Solar oraz - ostatnia nowość w ofercie – panele AIKO, których Solfinity jest pierwszym dystrybutorem w Polsce. Odwiedzający stoisko E-44 będą mogli zobaczyć też konstrukcje balkonowe i na dach płaski iONTEC (marka Solfinity) oraz falowniki i pompy ciepła.

Wśród prezentowanych technologii nie mogłoby zabraknąć kluczowych obecnie na rynku magazynów energii. Oprócz takich producentów jak Kehua, Sofar i Pylontech, premierowo pojawi się Hypontech HBP. Jestto najnowszy produkt Hypontech – system do przechowywania energii oparty o akumulatory LFP o napięciu 102.4 V DC.

Rabaty i nagrody w konkursie

Oprócz rozmów z ekspertami i okazji do poznania topowych urządzeń z oferty Solfinity, odwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą gwarantowaną są rabaty do sklepu dystrybutora na wybrane produkty nawet do -15%. Główną wygraną jest paleta modułów SunLink PV N-type. Za pozostałe miejsca na podium na zwycięzców czekają bezprzewodowe głośniki i szybkie ładowarki AIKO. Aby wziąć udział w konkursie Solfinity, wystarczy zeskanować kod QR, wypełnić ankietę i przesłać fotografię wykonaną na stoisku organizatora konkursu. Wyniki będą dostępne na fanpage’u Solfinity na portalu społecznościowym Facebook 22 lutego.

Weź udział w bezpłatnych szkoleniach

ENEX to także szansa na zdobycie nowej wiedzy! Eksperci Solfinity przez dwa dni będą prowadzić bezpłatne szkolenia, wyselekcjonowane z oferty Solacademy.

Zapisz się na bezpłatne szkolenia lub przyjdź na stoisko E-44 podczas wydarzenia według poniższego harmonogramu, który obowiązuje w oba dni targów:

11:00-11:20 Magazyny energii w przyszłej taryfie godzinowej – symulacje na urządzeniach marki Kehua Tech

11:40-12:00 Przegląd magazynów energii w ofercie Solfnity

12:20-12:40 Finansowania i dofinasowania do OZE 

13:00-13:20 Przemysłowe Magazyny Energii ofercie Solfnity

13:40-14:20 Fotowoltaika dla przemysłu - case study

14:40-15:00 Technologia AIKO ABC w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych

 Z produktami Solfinity będzie można zapoznać się na stoisku nr E-44 podczas Targów Enex od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje bezpłatna REJESTRACJA

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.