Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
posnet-pospay-fiskalny-terminal-platniczy.jpg

Mobilny Terminal Płatniczy dla leśniczego POSPAY na targach LAS-EXPO

13 marca 2019
Nowość od firmy TAKMA

Mobilny Terminal Płatniczy dla leśniczego POSPAY to pierwsze na polskim rynku połączenie kasy i drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Charakteryzują go bardzo małe gabaryty, waga około 0,6 kg z rolką papieru - te cechy czynią urządzenie bardzo ergonomicznym - mieści się w dłoni

Pospay wyposażony jest w dwa niezależne akumulatory - jeden znajduje się w drukarce a drugi w terminalu. W sytuacji gdy któryś z nich się wyczerpie, wówczas drugi przejmuje jego funkcję co zapewnia długą prace urządzenia bez potrzeby ładowania. Urządzenie może pracować w dwóch trybach - kasowym jako samodzielne urządzenie lud drukarkowym współpracując z dowolnym systemem sprzedaży.

Terminal akceptuje płatności kartami magnetycznymi, chipowymi, zbliżeniowymi a także płatności za pomocą telefonu (BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay), dlatego użytkownik nie musi teraz kupować oddzielnie urządzenia fiskalnego a następnie podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych i zapewnić sobie dostęp do internetu - Pospay zapewnia transmisje danych poprzez sieć GSM dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane w dowolnym miejscu - także w lesie z dala od siedziby kancelarii leśniczego. Płatności obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych - eServis, lider na rynku kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce, a komunikacja odbywać się może poprzez sieć WiFi, Bluetooth, czy 3G.

Użytkownik musi jedynie zakupić drukarkę - natomiast terminal płatniczy wynajmuje, dzięki czemu nie tylko mniej zapłaci za system, ale przede wszystkim nie martwi się aktualizacjami systemu czy naprawami. Na każdy moduł płatniczy użytkownik otrzymuje dożywotnią gwarancję i kompleksowy serwis a na moduł fiskalny w drukarce 5 letnią gwarancję.

Terminal Pospay jest dostępny w ramach programu Polska Bezgotówkowa - inicjatywy Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i MasterCard. W jednostkach Lasów Państwowych obsługę prowadzi firma TAKMA.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targó LAS-EXPO.

(MB)

 

 

Polecane aktualności
22 lipca 2021
Jubileuszowa, XX edycja targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi została objęta honorowym patronatem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Wydarzenie odbędzie się od 8 do 10 października w Targach Kielce.
20 lipca 2021
W minionych roku Lasy Państwowe zarobiły 515 mln złotych, o 76 mln więcej niż w 2019 roku. Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym wynik ten jest jednym z wyższych od 15 lat.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
11 lutego 2020

Tradycją stał się udział firmy Wood-Mizer w targach LAS-EXPO w Kielcach i prezentacja szerokiej gamy produktów.  

10 lutego 2020

Centrum Doradztwa Rolniczego podczas zbliżającej się edycji Targów Techniki Rolniczej wyłoni zwycięzcę i wręczy statuetkę za innowacje. 

21 stycznia 2020

Podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej w Targach Kielce firma Syngenta zaprezentuje nowości w rolnictwie cyfrowym!

 

10 grudnia 2019

Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny objął honorowym patronatem kolejną edycją Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy