Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
posnet-pospay-fiskalny-terminal-platniczy.jpg

Mobilny Terminal Płatniczy dla leśniczego POSPAY na targach LAS-EXPO

13 marca 2019
Nowość od firmy TAKMA

Mobilny Terminal Płatniczy dla leśniczego POSPAY to pierwsze na polskim rynku połączenie kasy i drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Charakteryzują go bardzo małe gabaryty, waga około 0,6 kg z rolką papieru - te cechy czynią urządzenie bardzo ergonomicznym - mieści się w dłoni

Pospay wyposażony jest w dwa niezależne akumulatory - jeden znajduje się w drukarce a drugi w terminalu. W sytuacji gdy któryś z nich się wyczerpie, wówczas drugi przejmuje jego funkcję co zapewnia długą prace urządzenia bez potrzeby ładowania. Urządzenie może pracować w dwóch trybach - kasowym jako samodzielne urządzenie lud drukarkowym współpracując z dowolnym systemem sprzedaży.

Terminal akceptuje płatności kartami magnetycznymi, chipowymi, zbliżeniowymi a także płatności za pomocą telefonu (BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay), dlatego użytkownik nie musi teraz kupować oddzielnie urządzenia fiskalnego a następnie podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych i zapewnić sobie dostęp do internetu - Pospay zapewnia transmisje danych poprzez sieć GSM dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane w dowolnym miejscu - także w lesie z dala od siedziby kancelarii leśniczego. Płatności obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych - eServis, lider na rynku kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce, a komunikacja odbywać się może poprzez sieć WiFi, Bluetooth, czy 3G.

Użytkownik musi jedynie zakupić drukarkę - natomiast terminal płatniczy wynajmuje, dzięki czemu nie tylko mniej zapłaci za system, ale przede wszystkim nie martwi się aktualizacjami systemu czy naprawami. Na każdy moduł płatniczy użytkownik otrzymuje dożywotnią gwarancję i kompleksowy serwis a na moduł fiskalny w drukarce 5 letnią gwarancję.

Terminal Pospay jest dostępny w ramach programu Polska Bezgotówkowa - inicjatywy Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i MasterCard. W jednostkach Lasów Państwowych obsługę prowadzi firma TAKMA.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targó LAS-EXPO.

(MB)

 

 

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
30 września 2021
Firma Wood-Mizer dostarcza firmom z branży obróbki drewna zaawansowane technologicznie urządzenia, które zwiększają rentowność i pomagają osiągnąć wysoką wydajność. Profesjonalna linia traków i innych urządzeń dla tartacznictwa zapewnia szeroki wachlarz możliwości, zarówno dla małych i średnich firm, jak i osób prywatnych.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.
27 września 2021
Tartak Olczyk od lat należy do najszybciej rozwijających się zakładów w branży drzewnej w Polsce. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO
22 lipca 2021
Jubileuszowa, XX edycja targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi została objęta honorowym patronatem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Wydarzenie odbędzie się od 8 do 10 października w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy