H-LT20-sawmill-at-work.jpg
fot. Wood-Mizer

Traki Wood-Mizer na targach LAS-EXPO

30 września 2021
Firma Wood-Mizer dostarcza firmom z branży obróbki drewna zaawansowane technologicznie urządzenia, które zwiększają rentowność i pomagają osiągnąć wysoką wydajność. Profesjonalna linia traków i innych urządzeń dla tartacznictwa zapewnia szeroki wachlarz możliwości, zarówno dla małych i średnich firm, jak i osób prywatnych.

Traki przemysłowe oraz automatyczne linie do obróbki kłód umożliwiają produkcję i rozwój na skalę przemysłową. Jednocześnie urządzenia te pomagają osiągać korzyści wynikające ze stosowania brzeszczotów z wąskim rzazem – niższe koszty eksploatacyjne i wydajniejsze przetarcie każdej kłody.

Traki szerokotaśmowe są najnowszym osiągnięciem firmy Wood-Mizer, firma tworzyła je z myślą o niezawodnej produkcji, nawet w najodleglejszych rejonach świata. Oferta Wood-Mizer obejmuje również urządzenia takie jak: strugarki, rozrzynarki, obrzynarki i pilarki tarczowe.

Firma Wood-Mizer posiada szeroko rozbudowaną sieć dystrybutorów na całym świecie. Dzięki temu 60 tysięcy klientów z każdego kontynentu posiada stały dostęp do serwisu i sprzedaży. Pracownicy oferują między innymi porady, ogromne doświadczenie oraz obsługę regionalną na całym świecie.

 

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.
27 września 2021
Tartak Olczyk od lat należy do najszybciej rozwijających się zakładów w branży drzewnej w Polsce. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO
22 lipca 2021
Jubileuszowa, XX edycja targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi została objęta honorowym patronatem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Wydarzenie odbędzie się od 8 do 10 października w Targach Kielce.
20 lipca 2021
W minionych roku Lasy Państwowe zarobiły 515 mln złotych, o 76 mln więcej niż w 2019 roku. Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym wynik ten jest jednym z wyższych od 15 lat.