AKTUAL.png
Memodo na Enex na stoisku D-6!

Memodo - wiodący ekspert i dystrybutor w dziedzinie fotowoltaiki i magazynowania energii elektrycznej Wystawcą targów Enex

02 lutego 2024
Swoje uczestnictwo w Targach Enex z dumą ogłasza również jedna z największych hurtowni fotowoltaicznych w Europie - Memodo. Firma zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania na stoisku nr D-6, prezentując szerokie portfolio produktów z dziedziny fotowoltaiki i magazynowania energii elektrycznej.

Memodo jest renomowanym ekspertem i dystrybutorem w dziedzinie fotowoltaiki, zapewniając instalatorom dostęp do wysokiej jakości produktów oraz ekspertyzy bezpośrednio od producentów. W ofercie hurtowni znajdują się wszystkie niezbędne komponenty do produkcji czystej energii, takie jak panele, falowniki, akumulatory, stacje ładowania, pompy ciepła oraz systemy montażowe.

Firma dostarcza magazyny energii od sprawdzonych producentów, m.in. SolarEdge, GoodWe, BYD czy Pylontech. Ponadto, oferuje największy wybór komercyjnych magazynów energii, takich jak ADS-TEC, INTILION, GoodWe czy SMA. W asortymencie Memodo znajdują się również renomowane falowniki, w tym m.in. falowniki hybrydowe Solis, GoodWe, SolarEdge czy Sungrow. Portfolio uzupełniają moduły od cenionych producentów, takich jak Jinko, Trina, Longi, Jolywood, Eing oraz nowość - innowacyjne moduły AIKO o rekordowej sprawności 24%.

Memodo to nie tylko dystrybutor, lecz także zespół ekspertów. Firma oferuje szkolenia prowadzone przez profesjonalistów z Memodo Energy:Experts. Akademia Memodo obejmuje spotkania na żywo z producentami i ekspertami, możliwość zadawania pytań, całkowicie bezpłatne webinary online oraz techniczne szkolenia dedykowane instalatorom, ułatwiające codzienną pracę z klientem indywidualnym i biznesowym.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Memodo nr D-6 na targach Enex w Targach Kielce. Spotkanie na targach pozwoli Wam odkryć nowe możliwości w zakresie zrównoważonej energii.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje REJESTRACJA

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.