Szczotka-uniwersalna-na-wozku.jpg
Szczotka uniwersalna na wózku od firmy Santrade.

Maszyny dedykowane stacjom demontażu pojazdów i konkursy od firmy Santrade na Ekotech!

05 kwietnia 2024
Dużym zainteresowaniem odwiedzających targi Ekotech cieszą się produkty prezentowane na stoisku Santrade. Będą pokazy pracy na żywo, a także ciekawe konkursy z nagrodami. Zapraszamy od 10 do 11 kwietnia do Targów Kielce.

Firma SANTRADE ze Stalowej Woli na targach Ekotech zaprezentuje na swoim stoisku takie produkty jak:

◼ kompletna stacja osuszania płynów, olejów, paliwa i amortyzatorów ISQ z dwoma nawiertakami i z wizualnym układem oceny jakości paliwa,

◼ prasa do kół SG2,

◼ osuszacz gazu LPG model SGR

◼ szczotki stalowe i magnetyczne do wózków widłowych do sprzątania placów,

◼ kontener samowyładowczy na śmieci do wózka widłowego

◼ chwytak do koparki do złomu.

W trakcie dwóch dni kieleckiego spotkania branży komunalnej zaplanowano również dwa konkursy od Santrade: konkurs wiedzy i konkurs zręcznościowy

 

Zapraszamy serdecznie na stoisko Santrade od 10 do 11 kwietnia podczas targów EKOTECH w Targach Kielce.

Udział w Targach EKOTECH jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie:https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.