pokoik_slajd.jpg
To, co wyróżnia markę Lulu Design to unikalna biało-czarna kolorystyka zastosowana we wszystkich produktach.

Lulu Design z nowościami na targach KIDS' TIME

18 lutego 2020
Marka Lulu Design została stworzona w wyniku bacznej obserwacji trendów rynkowych i odpowiedzi na potrzeby, wymagania i zainteresowanie klientów.

Priorytetem firmy jest zapewnienie dziecku najwyższego możliwego poziomu komfortu i bezpieczeństwa. Produkty Lulu powstają z dbałością o każdy detal, tak, by spełnić potrzeby każdego malucha z komponentów najlepszej jakości, wyłącznie europejskiego pochodzenia.

W asortymencie firmy znajdują się takie produkty, jak: wanny, stojaki pod wannę, foteliki do kąpieli dziecka, krzesełko do kąpieli, miski higieniczne, wiaderka na wodę i pieluchy, wyprawki dla noworodka, nadstawki, czy miękkie okrycia kąpielowe, a także kocyki z poduszką minky. Nie brakuje także innych produktów pomocnych podczas pierwszych miesięcy życia dziecka takich, jak:  poduszka do karmienia, rożek dla noworodka, czy pobudzająca bodźce malucha kostka sensoryczna oraz wysokiej jakości łóżko dziecięce wraz z ochraniaczem i niezbędnym kompletem pościeli. Dostępna jest także, ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem seria produktów dwukomponentowych, tj. nocników, nakładek i podnóżków, które wyposażone są w specjalne gumki antypoślizgowe, zapewniając maluchowi jeszcze większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

To, co wyróżnia markę Lulu Design to unikalna biało-czarna kolorystyka zastosowana we wszystkich produktach. Perfekcyjne połączenie bieli i czerni  odzwierciedla ich elegancki, ponadczasowy, stylowy charakter, który zachwyci oko nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.  Klasyka, nowoczesność i funkcjonalność w jednym - wszystko oparte na motywie eleganckiego minimalizmu.

Produkty Lulu Design można zobaczyć na stoisku MALTEX F-16. 

(MB)

Polecane aktualności
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy