uzbekistan-g627914e77-1920.jpg

Kupcy z Uzbekistanu na Slavic B2Beauty!

25 stycznia 2022
Grono handlowców czerwcowego wydarzenia branży kosmetycznej Slavic B2Beauty stale rośnie. Tym razem możemy poinformować o całej grupie dystrybutorów produktów beauty z Uzbekistanu, którzy w dniach 21-22 czerwca pojawią się w Kielcach, by zapoznać się z bogatą ofertą kosmetyków polskich i zagranicznych producentów.

Wśród wielu firm z Uzbekistanu, które odwiedzą kieleckie centrum wystawiennicze nie zabraknie dystrybutorów produktów farmaceutycznych, kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Do Kielc zjadą przedstawiciele największych firm tego sektora: ULUGBEK LLC, ASIA PHARM GROUP LLC, MAJID AL FUTTAIM HYPERMARKETS, BELEEVER LLC, LEE CO LLC (TM BELEEVER), MIR BAKALEYA CO LLC, czy BIO-COSMETICS LLC.

Uzbekistan to największy kraj Azji Środkowej pod względem liczby ludności, co przekłada się na dynamiczny rozwój wielu sektorów gospodarki, w tym rynku kosmetycznego. Ten w ostatnich latach najszybciej rozwijał się właśnie w krajach Azji, która z uwagi na populację przekraczającą 4,5 mld mieszkańców oraz wzrost urbanizacji jest największym rynkiem kosmetycznym na świecie. Zeszłoroczne dane pokazują, że właśnie Uzbekistan, obok Kazachstanu, Szwajcarii, czy Mołdawii, był jednym z najdynamiczniej rozwijających się kierunków sprzedaży polskich kosmetyków.

(ŁK)

Polecane aktualności
17 maja 2022
Branża beauty najszybszy wzrost odnotowuje na rynku azjatyckim. Właśnie dlatego w czerwcowych kontraktacjach Slavic B2Beauty nie zabraknie przedstawicieli tej części świata. Dystrybutorzy i kupcy ze Wschodu pojawią się w Targach Kielce by nawiązać kontakty biznesowe i poznać szeroką gamę produktów kosmetycznych i farmaceutycznych z Polski i Europy.
13 maja 2022
Aromatic 89 to litewski producent luksusowych i wysokiej jakości zapachów do domu i samochodu, świec perfumowanych oraz produktów kosmetycznych.
12 maja 2022
O branży kosmetycznej, rozwijającym się rynku beauty, współpracy z zagranicznymi dystrybutorami i wartości czerwcowych kontraktacji Slavic B2Beauty mówiła w wywiadzie Joanna Marcjan - zastępca Dyrektora Wydziału Targowego w Targach Kielce.
09 maja 2022
PPFK PROFARM Sp. z o.o. jest polskim producentem leków, kosmetyków i produktów do aromaterapii funkcjonującym na rynku od ponad 30 lat. Firma o profilu produkcji farmaceutyczno-kosmetycznej w standardzie i z certyfikatem GMP.
05 maja 2022
Przyjmując holistyczne podejście do zdrowia i urody, She Goes Cosmetics oferuje pełną natury linię produktów, która została stworzona z głęboką troską – zarówno o Twoją skórę, jak i planetę.
29 kwietnia 2022
Coloris to założona w 2001 roku polska firma zajmująca się tworzeniem, rozwijaniem, produkcją i sprzedażą kosmetyków. Dzięki doświadczonemu zespołowi, który łączy pasja i zaangażowanie, firma stała się ekspertem we wszystkich aspektach kreacji i produkcji produktów kosmetycznych. To właśnie pasja, innowacja i wiedza napędzają nieustanny rozwój firmy.
27 kwietnia 2022
Napięta sytuacja geopolityczna w Europie Wschodniej niesie za sobą konsekwencje dla wielu branży. Firmy masowo wycofują się z dotychczasowej aktywności na rynku rosyjskim. Podobnie sprawa wygląda w branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Pamiętajmy jednak, że zamknięcie rynku w jednym kraju, nie zamyka możliwości eksportu, ale otwiera oczy na nowe kierunki.
21 kwietnia 2022
Pierre Rene to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od ponad 25 lat pomaga kobietom wydobyć ich naturalne piękno. Dysponując tak bogatym doświadczeniem, z łatwością zmienia trendy i idee w wysokiej jakości produkty kosmetyczne.