uzbekistan-g627914e77-1920.jpg

Uzbek buyers join the Slavic B2Beauty!

25 january 2022
The trader' fellowship of June's Slavic B2Beauty cosmetics industry event keeps growing. We are pleased to inform you about a group of distributors of beauty products from Uzbekistan joining the Kielce show held on 21-22 June to see the wide range of cosmetics offered by Polish and foreign manufacturers.

A great many companies from Uzbekistan visit the Kielce exhibition and congress centre. The delegation includes distributors of pharmaceutical, cosmetic and beauty products. In addition, representatives of the largest sector-companies companies come to Kielce, and among them: ULUGBEK LLC, ASIA PHARM GROUP LLC, MAJID AL FUTTAIM HYPERMARKETS, BELEEVER LLC, LEE CO LLC (TM BELEEVER), MIR BAKALEYA CO LLC, or BIO-COSMETICS LLC. 

In terms of population, Uzbekistan is the largest country in Central Asia. This only shows the country's and its many sectors' dynamic development, including the cosmetics industry. In recent years, the cosmetics sector has developed the fastest among all the countries of Asia. Asia, with its population of over 4.5 billion and increasing urbanization, has advanced to become the world's largest cosmetics market. Last year's data show that it was Uzbekistan, next to Kazakhstan, Switzerland and Moldova, was one of the most dynamically developing target markets for Polish cosmetics.

 

(LK)

Recommended articles
17 may 2022
Branża beauty najszybszy wzrost odnotowuje na rynku azjatyckim. Właśnie dlatego w czerwcowych kontraktacjach Slavic B2Beauty nie zabraknie przedstawicieli tej części świata. Dystrybutorzy i kupcy ze Wschodu pojawią się w Targach Kielce by nawiązać kontakty biznesowe i poznać szeroką gamę produktów kosmetycznych i farmaceutycznych z Polski i Europy.
13 may 2022
Aromatic 89 to litewski producent luksusowych i wysokiej jakości zapachów do domu i samochodu, świec perfumowanych oraz produktów kosmetycznych.
12 may 2022
O branży kosmetycznej, rozwijającym się rynku beauty, współpracy z zagranicznymi dystrybutorami i wartości czerwcowych kontraktacji Slavic B2Beauty mówiła w wywiadzie Joanna Marcjan - zastępca Dyrektora Wydziału Targowego w Targach Kielce.
09 may 2022
PPFK PROFARM Sp. z o.o. jest polskim producentem leków, kosmetyków i produktów do aromaterapii funkcjonującym na rynku od ponad 30 lat. Firma o profilu produkcji farmaceutyczno-kosmetycznej w standardzie i z certyfikatem GMP.
05 may 2022
Przyjmując holistyczne podejście do zdrowia i urody, She Goes Cosmetics oferuje pełną natury linię produktów, która została stworzona z głęboką troską – zarówno o Twoją skórę, jak i planetę.
29 april 2022
Coloris to założona w 2001 roku polska firma zajmująca się tworzeniem, rozwijaniem, produkcją i sprzedażą kosmetyków. Dzięki doświadczonemu zespołowi, który łączy pasja i zaangażowanie, firma stała się ekspertem we wszystkich aspektach kreacji i produkcji produktów kosmetycznych. To właśnie pasja, innowacja i wiedza napędzają nieustanny rozwój firmy.
27 april 2022
Napięta sytuacja geopolityczna w Europie Wschodniej niesie za sobą konsekwencje dla wielu branży. Firmy masowo wycofują się z dotychczasowej aktywności na rynku rosyjskim. Podobnie sprawa wygląda w branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Pamiętajmy jednak, że zamknięcie rynku w jednym kraju, nie zamyka możliwości eksportu, ale otwiera oczy na nowe kierunki.
21 april 2022
Pierre Rene to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od ponad 25 lat pomaga kobietom wydobyć ich naturalne piękno. Dysponując tak bogatym doświadczeniem, z łatwością zmienia trendy i idee w wysokiej jakości produkty kosmetyczne.