Porozumienie-o-wspolpracy-1.png
BayWa r.e. zapewni moc atrakcji na targach Enex!

Konkursy, networking i relaks na stoisku firmy BayWa r.e. podczas targów Enex!

31 stycznia 2024
Odwiedzający kieleckie spotkanie branży energetycznej koniecznie powinni odwiedzić stoisko BayWa r.e. nr E-54 od 7 do 8 lutego w Targach Kielce. Pierwszego dnia targów będzie można wziąć udział w konkursie na montaż konstrukcji Novotegra na DACH Płaski III, a także zrelaksować się na afterparty, na które firma zaprasza wspólnie z SMA Solar Polska.

Zamontuj konstrukcję Novotegra i wygraj!

Zapraszamy do udziału w konkursie firmy BayWa r.e. organizowanym pierwszego dnia targów na stoisku nr E-54 w Targach Kielce. Dwuosobowe zespoły będą miały za zadanie w jak najkrótszym czasie zamontować konstrukcję novotegra Dach płaski III. Nagrodą  gwarantowaną w konkursie jest profesjonalny, funkcjonalny i skórzany pas instalatorski Stanley. Zwycięska drużyna wygra voucher o wartości 8 000 PLN netto na produkty SMA.

Aby wziąć udział trzeba zapisać się w formularzu na konkretną godzinę. Zapisy poprzez formularz: https://forms.microsoft.com/e/zQX5BnEqg1

Więcej szczegółów i regulamin na stronie : https://bit.ly/3U9Pzwx

Networking i relaks po targach

Zaraz po zakończeniu pierwszego dnia targów,  7 lutego o 17:00 firma BayWa r.e. wspólnie z SMA Solar Polska stworzy strefę absolutnego r.e.laxu!  To będzie doskonały moment do złapania oddechu między intensywnymi dniami targów. Zapraszamy na stoisko firmy nr E-54, a także na relaks przy pysznych przekąskach. Dla gości nie zabraknie małych niespodzianek.

R.e.lax-1200x1200.jpg [470.28 KB]

Targi Enex – 7-8 lutego 2024 rok. Wstęp bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.