enex24-02-1200x1200-konkurs-2.png

Konkurs dla Wystawców targów Enex! Wyróżnione zostaną produkty, opracowania i rozwiązania techniczne, a także sposób prezentacji na targach

19 stycznia 2024
Targi ENEX to doskonała okazja dla wszystkich wystawców do wzięcia udziału w prestiżowym konkursie o Medale i Wyróżnienia Targów Kielce. To wydarzenie, organizowane w ramach targów, ma na celu wyróżnienie najbardziej innowacyjnych, jakościowych i ekologicznych produktów, opracowań oraz rozwiązań technicznych prezentowanych na stoiskach.

Stałym punktem w programie targów Enex jest uroczysta gala, podczas której wybrani wystawcy są uhonorowani medalami oraz wyróżnieniami w różnych kategoriach. Konkurs obejmuje zgłoszenia produktów, opracowań i rozwiązań technicznych związanych z tematyką branżową targów ENEX. To idealna szansa dla firm, aby zaprezentować swoje osiągnięcia i wzmocnić promocję swojej firmy. Nagroda zdobyta podczas targów ENEX staje się elementem wizerunku firmy, podkreślając jej znaczenie w dziedzinie innowacyjności i jakości.

Podczas gali doceniane są także aranżacje stoisk targowych, innowacyjne prezentacje, sposób promocji oraz najlepsze realizacje energetyczne i ekologiczne w Polsce. To szerokie spektrum kategorii, które pokazują, że konkurs nie ogranicza się tylko do aspektów produktowych, ale obejmuje całościową prezentację firm na targach. Nagrody przyznawane podczas konkursu stanowią ważne wyróżnienie, podkreślając jakość i innowacyjność produktów oraz prezentacji. 

Konkurs o Medale i Wyróżnienia Targów Kielce podczas targów ENEX to nie tylko szansa na zdobycie prestiżowych nagród, ale także doskonała okazja do wzmocnienia marki i promocji firmy. To wyjątkowe wydarzenie, które podkreśla znaczenie innowacyjności, jakości i ekologii w dzisiejszym biznesie, przyczyniając się do rozwoju i atrakcyjności branży energetycznej w Polsce.

Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu upływa 31 stycznia 2024 r. o godzinie 15.00

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia do udziału w konkursie

Kontakt w sprawie konkursu: 

Katarzyna Wójcik
tel. 41 365 13 19
mobile. +48 660 053 206

 

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.