ALFACO.png
Firma Alfaco z energooszczędnymi rozwiązaniami Wystawcą targów Enex.

Kompleksowe rozwiązania i komponenty dla systemów energii odnawialnej na targach Enex zaprezentuje firma Alfaco

07 grudnia 2023
Wśród wystawców kieleckiego spotkania branży energetycznej nie zabraknie czołowego dystrybutora rozwiązań w zakresie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Firma Alfaco Polska zaprezentuje komponenty dla producentów pomp ciepła oraz gotowe pompy ciepła Gree Versati.

Portfolio firmy Alfaco obejmuje wszystkie elementy składowe pozwalające na budowę kompletnych instalacji, oferujący tym samym gotowe rozwiązania dla producentów pomp ciepła.  To ponad 30 marek znanych producentów, w szczególności energooszczędne rozwiązania o gwarantowanej wysokiej wydajności, zmniejszające wpływ na środowisko, dzięki połączeniu najbardziej zaawansowanych technologii i usług, mających na celu optymalizację wydajności urządzeń i systemów. Takie rozwiązania znajdują zastosowanie w obiektach komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych. Przykładem mogą być komponenty OZE dla producentów pomp ciepła oraz gotowe pompy ciepła Gree Versati.

Komponenty dla producentów pomp ciepła Untitled-1POMPA-copy.jpg [328.17 KB]

Gotowe pompy ciepła GREE Versati Versati-All-in-One-komplet.jpg [958.59 KB]

Spółka Alfaco jest członkiem Grupy Carel, światowego lidera w zakresie rozwiązań sterujących dla klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewania oraz systemów do nawilżania i chłodzenia adiabatycznego. Jest współzałożycielem i udziałowcem Free Polska Sp. z o.o., wyłącznego importera urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła marki Gree w Polsce oraz marki wentylatorów FANCO.

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.