oltarz-dywanik.jpg
Źródło zdjęcia: www.izoterma.com.pl

Kompleksowe ogrzewanie kościołów z firmą IZOTERMA

13 kwietnia 2022
Zakład Produkcji Urządzeń Grzejnych IZOTERMA funkcjonuje na rynku od 1979 roku i zajmuje się produkcją wyrobów z zakresu elektrotermii. Specjalnością firmy jest kompleksowe ogrzewanie obiektów sakralnych.

Oferowane przez firmę IZOTERMA rozwiązania charakteryzuje rewolucyjne podejście do ogrzewania kościoła. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się wyroby o zaawansowanej technologii m.in. płyty promiennikowe oraz dywany i maty grzejne.

Wyroby firmy IZOTERMA służą do ogrzewania elektrycznego pomieszczeń mieszkalnych, domów, ich otoczenia – schodów zewnętrznych, chodników, rurociągów.
Do wyrobów inwestycyjnych przedsiębiorstwa należą: szafy do suszenia odzieży roboczej, urządzenia do suszenia powłok lakierniczych oraz do suszenia wydruków wielkoformatowych.

W ofercie IZOTERMA są również nietypowe urządzenia grzejne, w których czynnikiem grzejnym są druty oporowe, folie, maty, przewody grzejne. Firma oferuje także wtyczki sieciowe (płaskie) oraz osprzęt elektryczny do zastosowań w grzejnictwie elektrycznym.

Z ofertą firmy IZOTERMA będzie można zapoznać się od 6 do 8 czerwca 2022 roku podczas Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.

(MCh)

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.