Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
KBE-banner-mailing-zyskaj-wiecej-Obszar-roboczy-1.jpg

Koło zamachowe udanego biznesu

07 sierpnia 2020
Zostań wystawcą targów Kielce Bike-Expo i otrzymaj bezpłatny dostęp do innowacyjnej platformy sprzedażowej. Portal to doskonała okazja żeby Twoje produkty zobaczyło jeszcze więcej zainteresowanych firm z całego świata. Skorzystaj z oferty targów hybrydowych, które łączą w sobie tradycyjne i nowoczesne rozwiązania #ZyskajWięcej. Rowerowe święto w Targach Kielce już od 1 do 3 października

Roweromaniacy już niedługo będą mieli swoje święto w Targach Kielce. W październiku odbędzie się impreza skierowana do miłośników dwóch kółek. Na targach Kielce Bike-Expo tradycyjnie, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie nowości, debiutów, prezentacji
i ekstremalnych testów. Znając oczekiwania naszych klientów i dbając o rozpoznawalność marki produktów naszych wystawców oraz budowanie i utrzymywanie biznesowych relacji, Targi Kielce wdrażają nowe rozwiązania. Wśród których znalazła się innowacyjna platforma sprzedażowa, za pośrednictwem której, wystawcy Targów Kielce będą mogli stworzyć unikalną ofertę skierowaną do swoich kontrahentów. To propozycja dla tych, którzy chcą stale poszerzać koszyk swoich klientów, poznawać nowości na rynku, nawiązywać kontakt z największymi graczami branży oraz pragną doskonalić swoją wiedzę poprzez udział w seminariach, webinariach, konferencjach, prezentacjach, roadshow, premierach, spotkaniach prasowych z udziałem ekspertów.

VIRTUAL BUSINESS PLATFORM jest stworzonym od nowa, kompletnym i modułowym systemem organizacji targów wirtualnych,  dopasowanym do potrzeb wystawcy i odwiedzającego. Narzędzie online m.in. umożliwia pozyskanie nowych klientów z całego świata, oferuje udział w imprezie targowej bez ponoszenia kosztów tradycyjnej zabudowy, umożliwia nawiązanie kontaktu z wybranymi odwiedzającymi, w dowolnym czasie i miejscu, daje możliwość ekspozycji i publikacji materiałów promocyjno-informacyjnych. Wirtualna platforma to także doskonałe narzędzie biznesowej komunikacji, której głównym celem jest zwiększenie sprzedaży produktów danego wystawcy, ale też budowanie wizerunku firmy i jej przedstawicieli. Platforma umożliwia stworzenie wystawcom swojego stoiska w wirtualnej rzeczywistości. Tak, jak w tradycyjnej formie, powierzchnia wystawiennicza dopasowana będzie do oczekiwań wystawców, jak i zwiedzających, czyli potencjalnych klientów.

KBE-banner-mailing-zyskaj-wiecej-Obszar-roboczy-1.jpg [516.82 KB]

Korzystanie z unikalnej platformy sprzedażowej Kielce Bike-Expo ma wiele zalet. Intuicyjny panel administracyjny, podział na strefę wystawcy i kupującego oraz dbałość o jakość udostępnianego asortymentu zapewni najwyższy komfort użytkowania portalu. Wystawca w razie problemu będzie mógł również liczyć na wsparcie administratora, który również doradzi najefektywniejsze rozwiązania.

W ofercie produktów znajdą się zarówno tradycyjne rowery, jak i elektryczne, hulajnogi, skutery, sprzęt rowerowy, odzież sportowa, akcesoria rowerowe, wyposażenie serwisów rowerowych.

Po wykupieniu powierzchni wystawienniczej podczas październikowej edycji wydarzenia Kielce Bike-Expo i otrzymaniu dostępu do platformy, wystawca będzie mógł zarządzać swoim panelem, w którym: stworzy własny profil (możliwość zarządzania zamieszczonymi treściami
i wyglądem), zaprezentuje produkty/usługi poprzez zamieszczenie na swoim profilu materiałów (foto, video, prezentacji), będzie zarządzał treściami streamingowymi, w tym prowadzeniem lub udziałem w wydarzeniach towarzyszących, prowadzić kalendarz spotkań
z odwiedzającymi match-making.

Już teraz podejmij dobrą decyzję, zarejestruj swój udział w Kielce Bike-Expo i dodatkowo ciesz się nieograniczonymi możliwościami, które da Ci VIRTUAL BUSINESS PLATFORM: https://www.targikielce.pl/kielce-bike-expo/dla-wystawcow/zamowienie-formularza-zgloszeniowego-strona-1

(AO)

Polecane aktualności
29 czerwca 2021
Rowery cargo coraz częściej brane są pod uwagę jako realna alternatywa dla samochodów dostawczych w miastach. Według ekspertów, elektryczne jednoślady są nie tylko bardziej ekologiczne, ale też tańsze. Temat ten poruszany był na ostatnim webinarium organizowanym przez Targi Kielce i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe.
21 maja 2021
Coraz popularniejsze na ulicach polskich i zagranicznych miast stają się rowery elektryczne. Targi Kielce we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym zapraszają na webinarium prezentujące możliwości tych nowoczesnych urządzeń.
14 kwietnia 2021
Kielecki ośrodek wystawienniczy i Polskie Stowarzyszenie Rowerowe zapraszają do udziału w webinarium pn. „Rowery elektryczne – jak działają różne rodzaje silników”. To wydarzenie dedykowane miłośnikom elektrycznych jednośladów, ale i tym, którzy przygodę z takim urządzeniem chcieliby dopiero rozpocząć.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
21 stycznia 2021
Już od czwartku, 28 stycznia ponownie ruszamy z projektem online w ramach wydarzenia Kielce Bike-Expo
19 listopada 2020
Podczas nadchodzącej edycji Kielce Bike-Expo Online nie zabraknie branżowych webinarów. Wśród tematów znajdzie się bezpieczeństwo, amatorskie sporty rowerowe, odżywianie i wybór najlepszych miejsc do uprawiania turystyki rowerowej.
19 listopada 2020
Podczas zbliżającej się edycji Kielce Bike-Expo Online od 21 do 22 listopada nie zabraknie ciekawych ofert przedstawicieli branży rowerowej, webinarów i rozmów dotyczących wyboru miejsc na rowerowe wypady. Poznaj turystyczne uroki Winnicy.
17 listopada 2020
Turystyka rowerowa w Polsce stała się bardzo popularną formą spędzania czasu wolnego. Dzisiaj wybór roweru jako środka komunikacji jest wyrazem troski o środowisko naturalne, a także o własne zdrowie i racjonalny wypoczynek. Władze gmin i powiatów coraz częściej zauważają pozytywne aspekty turystyki rowerowej, dzięki czemu powstają nowe drogi i szlaki rowerowe.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy