Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
unnamed-8.jpg

KIELCE IFRE-EXPO PRZEŁOŻONE

13 sierpnia 2021
Oświadczenie dotyczące przełożenia Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO

Szanowni Państwo

Dziękujemy za otwartość, przeprowadzone rozmowy, płynące od Państwa sugestie, liczymy na Waszą wyrozumiałość

Na skutek pandemii Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO odbywające się tradycyjnie w cyklu dwuletnim nie mogły być zorganizowane w czerwcu 2021 roku. Wrześniowy termin, optymalny z naszego punktu widzenia, okazał się jednak nie do końca akceptowalny przez naszych Partnerów oraz wiodących Producentów w branży, którzy jesienią realizują zamówienia z przeprowadzanych w pierwszej połowie roku przetargów.

Po analizie aktualnej sytuacji zachodzi poważna obawa, że przedstawiciele zarówno Producentów jak i Odbiorców
z przyczyn obiektywnych, nie będą uczestniczyć w zaplanowanym na termin 30.09-2.10 Wydarzeniu, dlatego podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu wystawy.

Mamy nadzieję, że wkrótce sytuacja w kraju i na świecie będzie na tyle stabilna, że bez przeszkód zaprosimy Państwa do Kielc w terminie ściśle kojarzonym z targami Kielce IFRE EXPO – kolejnym przewidywanym, z racji cykliczności, terminie wydarzenia w czerwcu 2023 roku, dokładną datę podamy wkrótce.

Jednocześnie, mając na uwadze potrzebę prezentowania przez naszych Wystawców nowości dedykowanych dla Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej już dziś zapraszamy Państwa  do promocji i prezentacji swojej aktualnej oferty za pośrednictwem naszego Portalu Internetowego oraz mediów społecznościowych dedykowanych Targom KIELCE IFRE-EXPO.

Zespół Targów KIELCE IFRE-EXPO

Polecane aktualności
27 września 2021
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO odbędą się od 15 do 17 czerwca 2023 roku.
04 maja 2021
Zwykle gaszą pożary, teraz wożą pacjentów, pracują w szpitalu i podają leki. Czasem przyjeżdżają do wypadku zamiast karetki. Coraz więcej strażaków bezpośrednio walczy z epidemią.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
27 listopada 2020
Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak docenia markę Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych odbywających się w cyklu dwuletnim w Targach Kielce.
09 października 2020
Podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO w 2019 włączyliśmy się w pomoc jedynej w naszym mieście jednostce OSP w zakupie nowego samochodu.
13 czerwca 2019
W zawodach dla Ochotniczych Straży Pożarnych zorganizowanych podczas IFRE-EXPO wzięło udział 18 drużyn. Pierwsze miejsce zajęła ekipa OSP Włoszczowa przed OSP Błogoszów i OSP Wola Kopcowa.
07 czerwca 2019
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych wystartowały w Targach Kielce po raz trzeci.
06 czerwca 2019
Koncentracja na wybranych markach zamiast prezentowania szerokiego spektrum asortymentowego – to hasło przewodnie tegorocznej wystawy firmy Horpol.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy