unnamed-8.jpg

KIELCE IFRE-EXPO PRZEŁOŻONE

13 sierpnia 2021
Oświadczenie dotyczące przełożenia Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO

Szanowni Państwo

Dziękujemy za otwartość, przeprowadzone rozmowy, płynące od Państwa sugestie, liczymy na Waszą wyrozumiałość

Na skutek pandemii Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO odbywające się tradycyjnie w cyklu dwuletnim nie mogły być zorganizowane w czerwcu 2021 roku. Wrześniowy termin, optymalny z naszego punktu widzenia, okazał się jednak nie do końca akceptowalny przez naszych Partnerów oraz wiodących Producentów w branży, którzy jesienią realizują zamówienia z przeprowadzanych w pierwszej połowie roku przetargów.

Po analizie aktualnej sytuacji zachodzi poważna obawa, że przedstawiciele zarówno Producentów jak i Odbiorców
z przyczyn obiektywnych, nie będą uczestniczyć w zaplanowanym na termin 30.09-2.10 Wydarzeniu, dlatego podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu wystawy.

Mamy nadzieję, że wkrótce sytuacja w kraju i na świecie będzie na tyle stabilna, że bez przeszkód zaprosimy Państwa do Kielc w terminie ściśle kojarzonym z targami Kielce IFRE EXPO – kolejnym przewidywanym, z racji cykliczności, terminie wydarzenia w czerwcu 2023 roku, dokładną datę podamy wkrótce.

Jednocześnie, mając na uwadze potrzebę prezentowania przez naszych Wystawców nowości dedykowanych dla Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej już dziś zapraszamy Państwa  do promocji i prezentacji swojej aktualnej oferty za pośrednictwem naszego Portalu Internetowego oraz mediów społecznościowych dedykowanych Targom KIELCE IFRE-EXPO.

Zespół Targów KIELCE IFRE-EXPO

Polecane aktualności
17 czerwca 2023
Przez cały dzień strażacy zawodowi Państwowej Straży Pożarnej rywalizowali w zawodach na Najtwardszego Strażaka. Około 70 zawodników musiało zmierzyć się z wymagającym torem i pokonać kilka przygotowanych przeszkód.
16 czerwca 2023
Po raz pierwszy podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO wręczono nagrody wystawcom targów za prezentowane produkty i najbardziej atrakcyjny styl wystąpienia targowego. Targi potrwają do soboty, 17 czerwca.
16 czerwca 2023
Wszystkie jednostki straży pożarnej mają być wyposażone w ambulans, a załoga przygotowana do udzielania pomocy – o ważnym zmianach strażacy dyskutowali w czasie konferencji Komendy Głównej PSP w Centrum Kongresowym Targów Kielce.  
15 czerwca 2023
Widowiskowa akcja przygotowana przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej rozpoczęła dynamiczne pokazy, jakie przez trzy dni odbywać się będą podczas targów IFRE-EXPO. W ich trakcie można zobaczyć codzienną pracę strażaków oraz pomocnych w służbie czworonogów w różnych sytuacjach zagrożenia życia.
15 czerwca 2023
IV Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO wystartowały! W oficjalnym otwarciu imprezy udział wzięła kadra dowódcza Państwowej Straży Pożarnej, przedstawiciele komend wojewódzkich i miejskich, ale też ochotniczych straży pożarnych z całej Polski oraz licznie przybyli goście.
09 czerwca 2023
Fundacja weźmie udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO podczas dwóch pierwszych dni wystawy - w czwartek i piątek (15-16  czerwca). A co przygotowali dla zwiedzających w tym roku?
05 czerwca 2023
Firma Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów Przemysław Ładziński specjalizuje się w produkcji lekkich i średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Co jeleniogórska grupa pokaże podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO? Odpowiedź już 15 czerwca!
05 czerwca 2023
Firma istnieje na polskim rynku od 2008 roku. Poprzez lata swojej działalności zyskała wiedzę i doświadczenie, tworząc specjalistyczny sklep zajmujący się kompleksową sprzedażą sprzętu strażackiego, przeciwpożarowego, BHP oraz sprzętu ratownictwa medycznego. Odwiedźcie stoiska ARPAPOL podczas Targów Ifre-Expo.